Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Dřevěná garáž Geir

Dřevěná garáž Geir

Vaše cena
117 316 Kč s DPH


Pergola s obloukem 120 cm

Pergola s obloukem 120 cm

Vaše cena
4 326 Kč s DPH


Zahradní altán Nora

Zahradní altán Nora

Vaše cena
76 054 Kč s DPH


Makrolon - al. páska

Makrolon - al. páska

Vaše cena
109 Kč s DPH


Dětské hřiště Jungle Patio se skluzavkou

Dětské hřiště Jungle Patio se skluzavkou

Vaše cena
12 163 Kč s DPH


Doporučujeme

Obchodní a dodací podmínky

Uzavření smlouvy

Jednotlivé obchodní případy se uzavírají na základě objednávek odběratele uskutečněných on-line obchodem, poštou nebo objednávek zaslaných elektronickou poštou. Vystavení závazné objednávky může předcházet nabídka dodavatele učiněná na základě poptávky odběratele. Pokud není dohodnuto jinak, platí pro závazkový vztah mezi dodavatelem a odběratelem tyto Obchodně dodací podmínky.

Objednávka

Závazná objednávka musí obsahovat následující informace:

  • Jméno a příjmení odběratele, jeho bydliště (případně jinou doručovací adresu), telefonický kontakt a elektronickou adresu
  • Jednoznačné určení předmětu koupě a jeho množství

Neúplnost informací v objednávce může být důvodem k nepřijetí nebo zrušení objednávky a to pouze ze strany dodavatele.

Potvrzení objednávky

Po přijetí objednávky zašle dodavatel odběrateli potvrzení objednávky a to elektronickou poštou, ve výjimečných případech telefonicky. Potvrzení objednávky je dodavatel povinen odeslat odběrateli v nejkratším možném čase, nejpozději do 3 pracovních dnů ode dne přijetí objednávky. Před potvrzením objednávky může také dojít k jejímu vyjasnění vzhledem k úplnosti dat a vzhledem k zásobě na skladu dodavatele. Od tohoto okamžiku je odběratelem vystavená objednávka považována za závaznou, kterou jsou obě strany povinny respektovat.

Storno objednávky

Po potvrzení objednávky dodavatelem, je třeba změnu objednávky či její stornování projednat přímo s dodavatelem.

Dodací lhůty

Dodavatel se zavazuje odeslat odběrateli objednané zboží v co nejkratším termínu. V případě plnění objednávky ze skladových zásob dodavatele, obvykle do 1-5 pracovních dnů. V případě, že dodavatel není schopen plnit objednávku odběratele ze skladových zásob je povinen o této skutečnosti informovat odběratele a zároveň odběrateli sdělit předpokládaný termín plnění objednávky. V tomto případě je objednávka obvykle plněna do 4 týdnů, ve výjimečných případech i v delším časovém horizontu.

Ceny

V internetovém obchodě www.drevena-zahrada.cz jsou ceny vždy aktuální a platné pro objednání v tomto internetovém obchodě. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Záloha

V případě objednávek zahradních domků a chat vybíráme zálohu 50%.

Odeslání zboží - cena dopravy

Dodavatel je povinen odeslat zboží způsobem dohodnutým s odběratelem. Náklady na zaslání hradí odběratel takto:

Zahradní nábytek a dřevěné prvky zahradní architektury:

Částka 175 Kč až 3.000 Kč v závislosti na konečném množství nábytku či dřevěných prvků a na místě dodání, přesná cena bude s Vámi dohodnuta po podání objednávky emailem. Nábytek nelze převzít osobně v provozovně firmy v Ostravě. Dodavatel využívá služby Toptrans.

Dětská hřiště Jungle gym a Blue rabbit:

Částka 175 Kč až 3.000 Kč v závislosti na konečné sumě objednáky. Přesná cena bude s Vámi dohodnuta po podání objednávky emailem. Dětská hřiště Jungle gym a Blue rabbit nelze převzít osobně v provozovně firmy v Ostravě. Dodavatel využívá služby Toptrans.

Houpačky a dětské domky:

Částka 800 Kč. Houpačky a dětské domky nelze převzít osobně v provozovně firmy v Ostravě. Dodavatel využívá služby Toptrans.

Laminátové skluzavky pro veřejný sektor (samostatně):

Částka 600 Kč. Laminátové skluzavky pro veřejný sektor (samostatně) nelze převzít osobně v provozovně firmy v Ostravě. Dodavatel využívá služby Toptrans.

Platební podmínky

Obvyklé platební podmínky při dodávkách standardního sortimentu dodavatele jsou platba dobírkou.

Záruky

Záruka na veškerý sortiment je 24 měsíců.

Reklamace

Reklamace řešíme výměnou, opravou, slevou nebo individuálně dle vzájemné dohody. Zákazník má možnost z jakéhokoliv důvodu odstoupit od kupní smlouvy a vrátit neporušené zboží zpět na adresu dodavatele.

Spotřebitel má právo podle odstavce 6 novely Občanského zákoníku č. 367/2000 odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním nepoškozeném obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Před odesláním na naší adresu prosíme o zaslání (emailem) formálního odstoupení od kupní smlouvy s uvedením čísla objednávky. Prosíme také o uvedení případného důvodu (není zákonem vyžadováno a ani není námi jeho uvedení podmiňováno pro vrácení prostředků za cenu zboží) - pomůžete však nám tak zkvalitnit naše služby. Děkujeme. Po obdržení vráceného zboží budou peníze za zboží a dopravné, zaslány na adresu kupujícího nebo převodem na účet kupujícího a to nejpozději do 10 pracovních dnů po obdržení podepsaného dobropisu, který je na adresu kupujícího odeslán neprodleně po fyzickém obdržení a překotrolování zboží. Zaslání zpět na dobírku není možné a všechny takovéto zásilky jsou ihned odmítnuty a vráceny zpět odesílateli.

Spotřebitel nemůže odstoupit podle odstavce 7 novely Občanského zákoníku č. 367/2000 od kupní smlouvy:

  1. na poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění
  2. na dodávku zboží nebo služeb, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli dodavatele
  3. na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání
  4. na dodávku audio a video nahrávek a počítačových programů, porušil-li spotřebitel jejich originální obal
  5. na dodávku novin, periodik a časopisů
  6. spočívající ve hře nebo loterii

Náklady na použití komunikačních prostředků

Náklady na použití komunikačních prostředků na dálku nese každá ze smluvních stran tak, jak jí vznikly. Provozovatel internetového obchodu www.drevena-zahrada.cz Vítězslav Kanclíř sděluje, že náklady na prostředky komunikace na dálku se neliší od základní sazby v případě internetového i telefonického připojení dle podmínek Vašeho operátora a neúčtuje si žádné další poplatky.

Ochrana osobních dat

Respektujeme Vaše soukromí. Abychom vám mohli nabídnout hodnotné služby, potřebujeme znát některá vaše osobní data. Vítězslav Kanclíř, jako provozovatel internetového obchodu www.drevena-zahrada.cz, tímto prohlašuje a zavazuje se, že svěřená osobní data nebude bez souhlasu vlastníka těchto dat jakkoliv poskytovat třetí osobě s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání) a nepoužije svěřená osobní data ke komerční nabídce nesouvisející s propagací internetového obchodu www.drevena-zahrada.cz. Současně se zavazuje k tomu, že na přání zákazníka i bez udání důvodu kdykoliv jeho osobní data vymaže ze své databáze. Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o vás a vašich nákupech za výše stanovených podmínek. Registrací zákazníka, žadatele o novinky a dalších jiných forem registrace souhlasíte, že můžete být informován o novinkách v našem internetovém obchodě mailem nebo telefonicky. Pokud si nadále nebudete přát tyto informace, máte možnost kdykoliv jejich zasílání ukončit. Odhlašení registrace nebo úplné zrušení máte ve své registrační kartě.

Možnost ověření naší registrace - číslo 00030186 - v Registru ÚOOÚ najdete na této adrese po zadání našeho IČ 43621848.

Příjem objednávek, provozovatel eshopu www.drevena-zahrada.cz

Vítězslav Kanclíř
Hrabovská 5/39
Ostrava - Nová Bělá
724 00
IČ: 43621848
DIČ: CZ7306125574
Tel.: 603 423 707
E-mail: vitezslav@kanclir.cz

Distribuce a vyřizování reklamací

VLADEKO - Zahradní program, zahradní nábytek
Karlštejnská 97
252 17 Tachlovice