Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Dětský domek Lola

Dětský domek Lola

Vaše cena
26 990 Kč s DPH


Dřevěná studna 125

Dřevěná studna 125

Vaše cena
15 959 Kč s DPH


Zahradní chata Sanstrov

Zahradní chata Sanstrov

Vaše cena
96 469 Kč s DPH


Dřevěný kompostér 300 x 200 cm

Dřevěný kompostér 300 x 200 cm

Vaše cena
6 557 Kč s DPH


Montovaná chata Hamar 2 L

Montovaná chata Hamar 2 L

Vaše cena
151 844 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Boudy pro psa

Zateplená bouda pro psa XL

Zateplená bouda pro psa XL
Zvětšit obrázek

Kód: 781005

Vaše cena: 7 990 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Zateplená psí bouda s předsíňkou o rozměrech 130 x 80 x 80 cm + 5kg dřevité vlny zdarma

K zateplené psí boudě od nás dostanete 5kg dřevité vlny jako dárek zcela zdarma!

Zateplená psí bouda XL je prostorná bouda pro střední plemena psů. Psí bouda s předsíňkou má vnější rozměry 130 x 80 x 80 centimetrů. Vnitřní rozměry psí boudy jsou 119 x 70 x 74 a jsou rozděleny přepážkou na dvě části - předsíňku a ložnici. Předsíňka této psí boudy zabírá trochu přes třetinu celkové šířky boudy - šířka předsíňky je 43,5 cm. Ložnice je skoro dvakrát větší než přesíňka, šířka je 70,5 centimetrů. Do předsíňky vede průchod o rozměrech 35 x 55 cm.

Bouda pro psa XL má bytelnou konstrukci

Bouda má vnitřní rám vyrobený z dřevěných hranolů 30 x 30 milimetrů. Z vnitřní strany jsou na něj přišroubovány OSB desky o síle 10 milimetrů pro maximální pohodlí Vašich pejsků a v neposlední řadě také snadné čištění. Z OSB desek jde velice snadno nepořádek koštětem odstranit. Vnější stěna je pro perfektní vzhled a snadnou omyvatelnost vyrobena ze silných palubek ze smrkového dřeva. Podlahový rám psí boudy XL je z impregnovaných hranolů. Impregnace zabraňuje kažení dřeva a prodlužuje tak jejich životnost. Z vnitřní strany psí boudy s předsíňkou jsou na podlaze také OSB desky. Na nich se psům pohodlně odpočívá i se z nich jednoduše uklízí nepořádek. Na rovné střeše, která se ze psí boudy snadno odjímá, se Vaši mazlíčci mohou v klidu vyhřívat.

Silná izolace z bílého polystyrenu

Každá část zateplené boudy pro psa XL je pečlivě zaizolovaná. Jako izolace je použit bílý polystyren o síle 30 milimetrů, který bohatě dostačuje na udržení příjemného klima v boudě i za chladných večerech. Izolace je vložena jak do dvojitých stěn, tak i zespoda boudy do podlahy a do bytelné oplechované střechy. K izolaci psí boudy od okolního chladného, nebo naopak i horkého, počasí přispívá svým nemalým dílem i rozměrná předsíňka. Ta také slouží jako místo, kde se zachytí ten největší nepořádek, z Vašeho pejska v ní opadá hlína a otře se bahno, takže je v psí ložnici udržena dostatečná čistota. Z předsíňky zároveň může pes koukat ven do světa a pozorovat okolní dění.

Oplechování psí boudy zajistí její dlouhou životnost

Bouda pro psa XL je z vnější strany v rozích potažena proužky 0,55 milimetrů silného pozinkovaného plechu. Ten boudu ochrání před ostrými tesáky Vašeho pejska. Oplechování neslouží ale jen k praktickému účelu, je to i designový prvek. Psí bouda je díky těmto plechovým proužkům mnohem více atraktivní pro okolí.

Montáž boudy pro psa za pár minut

V případě poškození psí boudy s předsíňkou - například vyškrábání stěn nebo jinak, je velice snadná náprava. Jednotlivé díly boudy jsou snadno vyměnitelné a rychle k dostání. Poškození boudy v rozích a kolem vstupu do boudy zabraňuje oplechování z pozinkovaného plechu, zateplená bouda pro psa XL tak zbytečně neztrácí své izolační vlastnosti z důvodu okousání rohů. Bouda pro malého psa je dodávána na paletě a její montáž nezabere více než 15 minut Vašeho odpoledne. Veškeré díly boudy pro psy jsou z výroby předvrtané, jejich skládání pak připomíná jednoduchou dětskou stavebnici. Bouda se snadno montuje i uvnitř kotců pro psy, do kterých není možné ji již smontovanou pronést. Na to jsou vchodové dveře do psího kotce příliš malé.

Bouda je vhodná pro středně velká plemena psů

Zateplená bouda pro psa XL je vhodná pro plemena do kohoutkové výšky cca. 60 cm. Je tedy vhodná především pro středně velké psy. Zateplená bouda pro psa XL se hodí například pro plemena:

  • Australský ovčák
  • Border kolie
  • Chodský pes
  • Labradorský retrívr
  • Maďarský ohař
  • Zlatý retrívr

Psí bouda je standardně dodávána bez povrchové úpravy. V případě zájmu je možné boudu v naší lakovně natřít. K povrchové úpravě používáme osvědčené lazury Xyladecor. Na výběr je z nepřeberného množství barevných odstínů. Lazura na boudě pro psy vytvoří ochrannou vrsvu, která zabrání vlivům prostředí, plísním a dalším škůdcům v poškození dřeva.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek