Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Zahradní chata Sten

Zahradní chata Sten

Vaše cena
31 257 Kč s DPH


Zahradní chata Mika

Zahradní chata Mika

Vaše cena
52 796 Kč s DPH


Mříž Jana 90x180cm oko 5x5cm

Mříž Jana 90x180cm oko 5x5cm

Vaše cena
1 620 Kč s DPH


Rohová pergola

Rohová pergola

Vaše cena
7 500 Kč s DPH


Doporučujeme

Zahradní nábytek Lake Deer – Duno

Zahradní nábytek Lake Deer – Duno je vyroben z eukalyptového dřeva. Eukalyptové dřevo je velmi tvrdé a velmi odolné. Bez větší újmy ustojí nechtěné nehody při manipulaci. Dřevěné části má tento zahradní nábytek spojeny kovovými částmi z nerezové oceli, což se pozitivně odráží na dlouhodobě dobrém vzhledu, nenáročné údržbě a velké pevnosti.

Zahradní nábytek Lake Deer z eukalyptového dřeva má líbivou, hnědočervenou barvu. Již při výrobě se dřevěné části impregnují vhodným olejem, což poskytuje výbornou ochranu a prodloužení životnosti dřeva a ještě umocní jeho specifické zabarvení. I když je zahradní nábytek už při výrobě ošetřen impregnačním olejem, doporučujeme po obdržení zakoupeného nábytku opět provést ošetření olejem. Ošetření je vhodné provádět pravidelně. Zahradní nábytek tak bude vypadat stále jako nový. Bez ošetření by začal zvětrávat, což se u tohoto dřeva projeví šedostříbrnou patinou na porvchu.

Zahradní nábytek Lake Deer má certifikaci na použitý materiál u každého kusu tohoto zahradního nábytku. Provedení je vysoce kvalitní, s výbornou povrchovou úpravou. Je pohodlný, a ačkoliv se nejedná o skládací zahradní nábytek, je jako komplet poměrně nenáročný na skladovací prostory, protože křesla je díky jejich konstrukci možné tzv. stohovat – poskládat na sebe.

Přepnout na: zobrazení s obrázky | tabulkové zobrazení

Zahradní nábytek » Zahradní nábytek Lake Deer - Duno