Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Pergola Linda 16

Pergola Linda 16

Vaše cena
2 674 Kč s DPH


Plotový dílec Dronten 150

Plotový dílec Dronten 150

Vaše cena
6 226 Kč s DPH


Impregnovaná mříž 180

Impregnovaná mříž 180

Vaše cena
1 675 Kč s DPH


Zahradní domek Kris

Zahradní domek Kris

Vaše cena
37 176 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Zahradní chaty

Zahradní chata Wolfgang

Zahradní chata Wolfgang
Zvětšit obrázek

Kód: 40-0766

Vaše cena: 122 294 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Zahradní chata s velkým přístavkem a sílou stěny 44 mm a rozměry 530 x 450 cm.

Zahradní chata Wolfgang je velká dvojdílná chata do L o vnějších rozměrech 530 x 450 cm. Chata je rozdělena na dvě části - hlavní obytnou část a menší přístavek na ukládání sportovních potřeb nebo zahradí techniky. Větší část má rozměry 395 x 280 cm - užitná plocha je tedy 11,3 m2, přístavek je velký 115 x 450 cm, užitná plocha činí 6,2 m2. Chata je vybavena dvoukřídlými prosklenými dveřmi pro vstup do hlavní místnosti, ty mají rozměr 159 x 188 cm, do přístavku jsou použity jednoduché dveře s oknem s rozměry 83 x 188 cm.

Vedle dveří do hlavní místnosti je umístěno otevíratelné okno s rozměry 85 x 68 cm, do přístavku pak směřuje jedno okno o stejných rozměrech, rovněž otevíratelné. Okna i dveře jsou opatřeny dvouvrstvým sklem o síle 4 - 6 - 4 mm (sklo - vzduch - sklo). Zároveň jsou okna vyztužena dřevěnými latěmi proti snadnému rozbití.

Jednoduchá montáž zahradní chaty

K výrobě dřevěné chaty je použit severský smrk. Dřevo je dohladka ohoblováno a dokonale vysušeno, aby po sestavení nedocházelo k jeho kroucení a ohýbání. Stěny se skládají z jednotlivých prken o síle 44 mm, které do sebe mají v přesně daných vzdálenostech vyřízlé zámky. Tyto zámky do sebe perfektně zapadnou, stavba je tak velice rychlá a bezproblémová. Montáž střechy probíhá obdobně, zámky jsou do střešních palubek vyfrézovány po celé délce, palubky pak do sebe jednoduše zasouváte a postupně zajišťujete spojovacím materiálem.

Modulární stavba

Zahradní domek je v základním provedení dodáván bez podlahy a střešní krytiny. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě emailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

K zahradnímu domku je možné přikoupit následující doplňky:

  • Starter set obsahující hřebíky, ventilační mřížky a zavětrovací sadu
  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Dřevěnou podlahu
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle výběru
  • Okapový set
  • Oplechování střechy
  • Ventilační mřížky
  • Nátěr lazurou Xyladecor
  • Montáž domku

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek