Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Kompostér kulatý

Kompostér kulatý

Vaše cena
3 377 Kč s DPH


Podlahový set 18mm

Podlahový set 18mm

Vaše cena
1 751 Kč s DPH


Křeslo Lake Tobin

Křeslo Lake Tobin

Vaše cena
2 500 Kč s DPH


Plotový dílec Dronten 130

Plotový dílec Dronten 130

Vaše cena
5 408 Kč s DPH


Dřevěný truhlík Josef 80 x 50

Dřevěný truhlík Josef 80 x 50

Vaše cena
1 970 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Zahradní chaty
Zahradní víkendové chaty

Zahradní chata Viveka

Zahradní chata Viveka
Zvětšit obrázek

Kód: 40-0712

Vaše cena: 183 597 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Zahradní chata Viveka s rozměry 750 x 420cm.

Zahradní chata Viveka je stylová chata o vnějších rozměrech 750 x 420 cm. Její užitná plocha je 12 m2 uvnitř, 11,2 m2 na terase a 6 m2 tvoří přístavek. Rozměry základů jsou 730 x 400 cm. Chata má valbovou střechu, která tvoří přístřešek nad terasou. ejvyšší bod chaty je od země ve výšce 317 cm. Dvoukřídlé dveře na terasu jsou široké 261 cm a jejich výška je 196 cm. Druhé dveře o rouměrech 89 x 196 vedou přímo z přístavku na zahradu. NVelké okno má rozměry 201 x 95 cm a je zaskleno silným dvouvrstvým sklem o rozměrech 3 - 6 - 3 mm (sklo - vzuch - sklo). Okna jsou vyztužena dřevěnými latěmi a jsou otevíratelná.

Jednoduchá montáž zahradní chaty

K výrobě dřevěné chaty je použit severský smrk. Dřevo je dohladka ohoblováno a dokonale vysušeno, aby po sestavení nedocházelo k jeho kroucení a ohýbání. Stěny se skládají z jednotlivých prken tlustých 44 mm, které do sebe mají v přesně daných vzdálenostech vyřízlé zámky. Tyto zámky do sebe perfektně zapadnou, stavba je tak velice rychlá a bezproblémová. Montáž střechy probíhá obdobně, zámky jsou do střešních palubek vyfrézovány po celé délce, palubky pak do sebe jednoduše zasouváte a postupně zajišťujete spojovacím materiálem.

Modulární stavba

Zahradní domek je v základním provedení dodáván bez podlahy a střešní krytiny. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě emailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

K zahradnímu domku je možné přikoupit následující doplňky:

  • Starter set obsahující hřebíky, ventilační mřížky a zavětrovací sadu
  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Dřevěnou podlahu
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle výběru
  • Okapový set
  • Oplechování střechy
  • Ventilační mřížky
  • Nátěr lazurou Xyladecor
  • Montáž domku

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek