Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Distanční montážní špalík

Distanční montážní špalík

Vaše cena
21 Kč s DPH


Zahradní chata Laula

Zahradní chata Laula

Vaše cena
100 825 Kč s DPH


Mříž Lada 50 x 205

Mříž Lada 50 x 205

Vaše cena
1 030 Kč s DPH


Mříž Cecílie 180 x 65

Mříž Cecílie 180 x 65

Vaše cena
1 370 Kč s DPH


Dětské hřiště Jungle Patio se skluzavkou

Dětské hřiště Jungle Patio se skluzavkou

Vaše cena
12 163 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Zahradní chaty
Zahradní víkendové chaty

Zahradní chata Sibella

Zahradní chata Sibella
Zvětšit obrázek

Kód: 40-0713

Vaše cena: 208 428 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Zahradní chata s terasou, přístavkem, sílou stěny 44 mm a rozměry 850 x 420 cm.

Zahradní chata Sibella je velká chata s přístavkem a terasou o vnějších rozměrech 850 x 420 cm. Její užitná plocha je 16 m2 + 6 m2 přístavek + 11,2 m2 terasa a rozměry základů jsou 830 x 400 cm. Chata má valbovou střechu, která přesahuje přes vchodové dveře o 280 cm a tvoří tak příjemnoý přístřešek k posezení. Dveře jsou čtyřkřídlé, šíroké 261 cm a jejich výška činí 196 cm. Do přístavku pak vedou jednokřídlé dveře o šířce 89 cm. Nejvyšší bod chaty je od země ve výšce 317 cm. V hlavní části chaty je umístěno jedno okno o rozměrech 201 x 95 cm, které je zaskleno dvouvrstvým sklem o síle 3 - 6 - 3 mm (sklo - vzduch - sklo). Je vyztuženo dřevěnými latěmi a je otevíratelné.

Jednoduchá montáž zahradní chaty

K výrobě dřevěné chaty je použit severský smrk. Dřevo je dohladka ohoblováno a dokonale vysušeno, aby po sestavení nedocházelo k jeho kroucení a ohýbání. Stěny se skládají z jednotlivých prken o šířce 44 mm, které do sebe mají v přesně daných vzdálenostech vyřízlé zámky. Tyto zámky do sebe perfektně zapadnou, stavba je tak velice rychlá a bezproblémová. Montáž střechy probíhá obdobně, zámky jsou do střešních palubek vyfrézovány po celé délce, palubky pak do sebe jednoduše zasouváte a postupně zajišťujete spojovacím materiálem.

Modulární stavba

Zahradní domek je v základním provedení dodáván bez podlahy a střešní krytiny. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

K zahradnímu domku je možné přikoupit následující doplňky:

  • Starter set obsahující hřebíky, ventilační mřížky a zavětrovací sadu
  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Dřevěnou podlahu
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle výběru
  • Okapový set
  • Oplechování střechy
  • Ventilační mřížky
  • Nátěr lazurou Xyladecor
  • Montáž domku

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek