Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Zahradní altán Corfu

Zahradní altán Corfu

Vaše cena
59 023 Kč s DPH


Modul truhlíku 807089

Modul truhlíku 807089

Vaše cena
188 Kč s DPH


Vějíř Klasik 50x50

Vějíř Klasik 50x50

Vaše cena
98 Kč s DPH


Pergolový oblouk 3

Pergolový oblouk 3

Vaše cena
1 488 Kč s DPH


Mříž Jana 90 x 180

Mříž Jana 90 x 180

Vaše cena
1 620 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Zahradní chaty
Zahradní víkendové chaty

Zahradní chata Olaug

Zahradní chata Olaug
Zvětšit obrázek

Kód: 40-0807

Vaše cena: 183 286 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Zahradní chata s verandou a se stěnou o síle 44 mm a rozměry 550 x 598 cm.

Zahradní chata Olaug je velká chata o vnějších rozměrech 550 x 598 cm. Její užitná plocha je 20,1 m2 s verandou 10,5 m2 a rozměry základů jsou 530 x 588 cm. Chata má klasickou sedlovou střechu, která přesahuje přes vchodové dveře o 200 cm. Prosklené dveře jsou široké 261 cm a každé ze dvou křídel lze otevřít buďto v 65 cm, nebo celé pro vytvoření velkého vstupu a jejich výška je 192 cm. Nejvyšší bod chaty je od země ve výšce 391 cm. Na každé straně vedle dveří je po jednom oknu a z každé strany chaty je také jedno. Každé okno má rozměry 54 x 189 cm a je zaskleno dvouvrstvým sklem o síle 3 - 6 - 3 mm (sklo - vzduch - sklo).

Jednoduchá montáž zahradní chaty

K výrobě dřevěné chaty je použit severský smrk. Dřevo je dohladka ohoblováno a dokonale vysušeno, aby po sestavení nedocházelo k jeho kroucení a ohýbání. Stěny se skládají z jednotlivých prken silných 44 mm, které do sebe mají v přesně daných vzdálenostech vyřízlé zámky. Tyto zámky do sebe perfektně zapadnou, stavba je tak velice rychlá a bezproblémová. Montáž střechy probíhá obdobně, zámky jsou do střešních palubek vyfrézovány po celé délce, palubky pak do sebe jednoduše zasouváte a postupně zajišťujete spojovacím materiálem.

Modulární stavba

Zahradní domek je v základním provedení dodáván bez podlahy a střešní krytiny. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě emailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

K zahradnímu domku je možné přikoupit následující doplňky:

  • Starter set obsahující hřebíky, ventilační mřížky a zavětrovací sadu
  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Dřevěnou podlahu
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle výběru
  • Okapový set
  • Oplechování střechy
  • Ventilační mřížky
  • Nátěr lazurou Xyladecor
  • Montáž domku

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek