Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Dětský domek Pipi

Dětský domek Pipi

Vaše cena
7 880 Kč s DPH


Mříž Cecílie 120 x 180/200

Mříž Cecílie 120 x 180/200

Vaše cena
1 990 Kč s DPH


Zahradní chata Lory

Zahradní chata Lory

Vaše cena
133 726 Kč s DPH


Rožmberg Stůl

Rožmberg Stůl

Vaše cena
8 172 Kč s DPH


Mříž Karla 45 x 90

Mříž Karla 45 x 90

Vaše cena
350 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Zahradní chaty

Zahradní chata Inge

Zahradní chata Inge
Zvětšit obrázek

Kód: 40-0620

Vaše cena: 95 660 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Velká zahradní chata se sedlovou střechou, stěnami 44 mm a rozměry 420 x 530 cm.

Zahradní chata Inge je velká chata o vnějších rozměrech 420 x 530 cm. Její užitná plocha je 16 m2 a rozměry základů jsou 400 x 400 cm. Chata má klasickou sedlovou střechu, která přesahuje přes vchodové dveře o 120 cm. Dveře jsou široké 150 cm a jejich výška je 199 cm. Nejvyšší bod chaty je od země ve výšce 247 cm. Vedle dveří je umístěno jedno dvoukřídlé okno, stejné okno je pak umístěno ještě v boční stěně. Tyto okna mají rozměry 130 x 103 cm a jsou zaskleny jednovrstvým sklem o síle 4 mm. Skleněné tabule jsou vyztuženy dřevěnými latěmi.

Jednoduchá montáž zahradní chaty

K výrobě dřevěné chaty je použit severský smrk. Dřevo je dohladka ohoblováno a dokonale vysušeno, aby po sestavení nedocházelo k jeho kroucení a ohýbání. Stěny se skládají z jednotlivých prken o síle 44 mm, které do sebe mají v přesně daných vzdálenostech vyřízlé zámky. Tyto zámky do sebe perfektně zapadnou, stavba je tak velice rychlá a bezproblémová. Montáž střechy probíhá obdobně, zámky jsou do střešních palubek vyfrézovány po celé délce, palubky pak do sebe jednoduše zasouváte a postupně zajišťujete spojovacím materiálem.

Modulární stavba

Zahradní domek je v základním provedení dodáván bez podlahy a střešní krytiny. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě emailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

K zahradnímu domku je možné přikoupit následující doplňky:

  • Starter set obsahující hřebíky, ventilační mřížky a zavětrovací sadu
  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Dřevěnou podlahu
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle výběru
  • Okapový set
  • Oplechování střechy
  • Ventilační mřížky
  • Nátěr lazurou Xyladecor
  • Montáž domku

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek