Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Zahradní chata Newcastle

Zahradní chata Newcastle

Vaše cena
140 719 Kč s DPH


Hospoda Lavice bez opěradla

Hospoda Lavice bez opěradla

Vaše cena
4 485 Kč s DPH


Truhlík Klasik 24 x 20 x 110

Truhlík Klasik 24 x 20 x 110

Vaše cena
420 Kč s DPH


Kryt prken balkonu

Kryt prken balkonu

Vaše cena
228 Kč s DPH


Impregnovaný základový hranol

Impregnovaný základový hranol

Vaše cena
416 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Zahradní chaty

Zahradní chata Frodo

Zahradní chata Frodo
Zvětšit obrázek

Kód: 40-0784

Vaše cena: 127 151 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Velká zahradní chata s terasou, stěnami o síle 44 mm a rozměry 430 x 650 cm.

Zahradní chata Frodo je velká chata s terasou o vnějších rozměrech 430 x 650 cm. Její užitná plocha je 16,8 m2 + 9 m2 terasa a rozměry základů jsou 410 x 630 cm. Chata má klasickou sedlovou střechu, která přesahuje přes celou terasu. Dveře jsou široké 159 cm a jejich výška je 188 cm. Nejvyšší bod chaty je od země ve výšce 258 cm. Na každé straně vedle dveří je po jednom oknu, další okno se pak nachází v boční stěně. Okna u dveří mají každé rozměry 87 x 71 cm, okno ve stěně je velké 136 x 85 cm a jsou zasklena 4 mm silným jednovrstvým sklem. Okna jsou vyztužena dřevěnými latěmi a okno ve stěně je otevíratelné.

Jednoduchá montáž zahradní chaty

K výrobě dřevěné chaty je použit severský smrk. Dřevo je dohladka ohoblováno a dokonale vysušeno, aby po sestavení nedocházelo k jeho kroucení a ohýbání. Stěny se skládají z jednotlivých prken silných 44 mm, které do sebe mají v přesně daných vzdálenostech vyřízlé zámky. Tyto zámky do sebe perfektně zapadnou, stavba je tak velice rychlá a bezproblémová. Montáž střechy probíhá obdobně, zámky jsou do střešních palubek vyfrézovány po celé délce, palubky pak do sebe jednoduše zasouváte a postupně zajišťujete spojovacím materiálem.

Modulární stavba

Zahradní domek je v základním provedení dodáván bez podlahy a střešní krytiny. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě emailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

K zahradnímu domku je možné přikoupit následující doplňky:

  • Starter set obsahující hřebíky, ventilační mřížky a zavětrovací sadu
  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Dřevěnou podlahu
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle výběru
  • Okapový set
  • Oplechování střechy
  • Ventilační mřížky
  • Nátěr lazurou Xyladecor
  • Montáž domku

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek