Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Zahradní domek Idonea

Zahradní domek Idonea

Vaše cena
50 394 Kč s DPH


Lávka s oboustranným zábradlím 1, 2 m

Lávka s oboustranným zábradlím 1, 2 m

Vaše cena
5 450 Kč s DPH


Mříž Míša 180 x 180

Mříž Míša 180 x 180

Vaše cena
2 820 Kč s DPH


Okapový set 5m

Okapový set 5m

Vaše cena
4 124 Kč s DPH


Stůl s lavicemi 220

Stůl s lavicemi 220

Vaše cena
7 345 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Zahradní víkendové chaty

Zahradní chata Edelweiss

Zahradní chata Edelweiss
Zvětšit obrázek

Kód: 40-0866

Vaše cena: 278 870 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Dvoupatrová chata s podlahou, stěnou tloušťky 70 mm o rozměrech 600 x 510 cm.

Zahradní chata Edelweiss je velká víkendová chata s verandou o vnějších rozměrech 600 x 510 cm. Její užitná plocha je 23 m2 s horním podlažím o ploše 5,4 m2 a rozměry základů 580 x 490 cm. Chata má klasickou sedlovou střechu, která přesahuje i přes verandu. Má dvoje vstupní dveře. Nejvyšší bod chaty je od široké 86 cm a vysoké 196 cm. Nejvyyšší bod je ve výšce 365 cm, díky čemuž je možné umístit do horního patra postele a pohodlně se v nich vyspat. Směrem k verandě je do stěny umístěno velké okno s rozměry 147 x 91 cm. Na pravé stěně je také okno a na levé další dvě, která mají rozměry 95 x 91 cm. Každé okno zaskleno dvojvrstvým sklem o síle 4 - 14 - 4 mm (sklo - vzduch - sklo). Všechna okna jsou vyztužena dřevěnými latěmi a jsou otevíratelná. Chata je dodávána s impregnovaným základovým rámem a podlahou.

Jednoduchá montáž zahradní chaty

K výrobě dřevěné chaty je použit severský smrk. Dřevo je dohladka ohoblováno a dokonale vysušeno, aby po sestavení nedocházelo k jeho kroucení a ohýbání. Stěny se skládají z jednotlivých prken o síle 70 mm, které do sebe mají v přesně daných vzdálenostech vyřízlé zámky. Tyto zámky do sebe perfektně zapadnou, stavba je tak velice rychlá a bezproblémová. Montáž střechy probíhá obdobně, zámky jsou do střešních palubek vyfrézovány po celé délce, palubky pak do sebe jednoduše zasouváte a postupně zajišťujete spojovacím materiálem.

Modulární stavba

Zahradní domek je v základním provedení dodáván střešní krytiny. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

K zahradnímu domku je možné přikoupit následující doplňky:

  • Starter set obsahující hřebíky, ventilační mřížky a zavětrovací sadu
  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Dřevěnou podlahu
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle výběru
  • Okapový set
  • Oplechování střechy
  • Ventilační mřížky
  • Nátěr lazurou Xyladecor
  • Montáž domku

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek