Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Zahradní chata Diederik

Zahradní chata Diederik

Vaše cena
81 658 Kč s DPH


Pergolové ráhno průběžné 809091

Pergolové ráhno průběžné 809091

Vaše cena
230 Kč s DPH


Zahradní chata Edelweiss

Zahradní chata Edelweiss

Vaše cena
278 870 Kč s DPH


Zahradní chata Rorik

Zahradní chata Rorik

Vaše cena
95 486 Kč s DPH


Brno Křeslo

Brno Křeslo

Vaše cena
3 940 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Zahradní víkendové chaty

Zahradní chata Clockhouse

Zahradní chata Clockhouse
Zvětšit obrázek

Kód: 40-0809

Vaše cena: 145 412 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Zahradní chata se sedlovou střechou, rozměry 550 x 400 cm a stěnou o síle 44 mm.

Zahradní chata Clockhouse je prostorná zahradní či jinak řečeno víkendová chata chata o vnějších rozměrech 550 x 400 cm. Její užitná plocha je 20 m2 a rozměry základů jsou 530 x 380 cm. Chata má klasickou sedlovou střechu a dvoukřídlé dveře. Dveře jsou široké 156 cm a jejich výška je 196 cm. Nejvyšší bod chaty je od země ve výšce 351 cm, díky čemuž je uvnitř opravdu prostorné. Na každé straně vedle dveří jsou dvě okna a z každého boku další dvě. Každé okno má rozměry 69 x 128 cm a je zaskleno dvojvrstvým sklem o síle 3 - 6 - 3 mm (sklo - vzduch - sklo). Všechna okna jsou vyztužena dřevěnými latěmi a jsou otevíratelná.

Jednoduchá montáž zahradní chaty

K výrobě dřevěné chaty je použit severský smrk. Dřevo je dohladka ohoblováno a dokonale vysušeno, aby po sestavení nedocházelo k jeho kroucení a ohýbání. Stěny se skládají z jednotlivých prken silných 44mm, které do sebe mají v přesně daných vzdálenostech vyřízlé zámky. Tyto zámky do sebe perfektně zapadnou, stavba je tak velice rychlá a bezproblémová. Montáž střechy probíhá obdobně, zámky jsou do střešních palubek vyfrézovány po celé délce, palubky pak do sebe jednoduše zasouváte a postupně zajišťujete spojovacím materiálem.

Modulární stavba

Zahradní domek je v základním provedení dodáván bez podlahy a střešní krytiny. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

K zahradnímu domku je možné přikoupit následující doplňky:

  • Starter set obsahující hřebíky, ventilační mřížky a zavětrovací sadu
  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Dřevěnou podlahu
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle výběru
  • Okapový set
  • Oplechování střechy
  • Ventilační mřížky
  • Nátěr lazurou Xyladecor
  • Montáž domku

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek