Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Garážové stání s přístavkem Twello

Garážové stání s přístavkem Twello

Vaše cena
120 665 Kč s DPH


Zahradní chata Derby

Zahradní chata Derby

Vaše cena
122 860 Kč s DPH


Zahradní altán VL 45 Standard komplet

Zahradní altán VL 45 Standard komplet

Vaše cena
53 459 Kč s DPH


Pergolový oblouk 1 - 807101

Pergolový oblouk 1 - 807101

Vaše cena
1 331 Kč s DPH


Základový hranol z tvrdého dřeva

Základový hranol z tvrdého dřeva

Vaše cena
1 367 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Zahradní domky »  chatky

Zahradní altán VL 46

Zahradní altán VL 46
Zvětšit obrázek

Kód: VL-46

Vaše cena: 59 500 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Vzdušný a velmi ozdobný osmiboký zahradní altán. Altán se vyrábí z vysušeného smrkového dřeva. Průměr zahradního altánu je 300 cm. Sloupky altánu jsou v rozměru 10x10 cm. Osmiboký altán obsahuje 7 dílů zábradlí ve výšce 90 cm. Zábradlí tvoří mříže s plátovaným spojem v pevném rámu. Jeden bok altánu je volný a slouží jako vchod. Elegantní vzhled dotváří mříže s obloučkem umístěné v horní části. Altán je dodáván včetně střešní krytiny, asfaltového šindele. Barva a tvar šindele je na výběr z našeho vzorníku. Základní cena je za hladce hoblovaný v přírodním provedení. Tento model obsahuje podlahu a podložní rošt. Za příplatek je možno dodat altán s povrchovou úpravou dle vlastního výběru od

Tak jako pergola nebo dřevěná terasa bývá spíše součástí domu, nebo bývá v její těsné blízkosti, zahradní altán se umisťuje spíše na vyvýšená místa odkud je výhled do krajiny nebo do již zmiňované okrasné zahrady. Dřevěný altán nám dává větší pocit kontaktu s přírodou a zároveň nás chrání před přímým sluncem a letním deštíkem. Spojuje tak výhody terasy a pergoly, nabízí stejné pohodlí k odpočinku a posezení, ale přeci jen díky svému vzhledu, provedení a umístění nám dává o malinko větší pocit romantiky a vzdálení od domácí ruchu.

Pokud se rozhodnete nechat si vybudovat zahradní altán, je určitě dobré se nejprve poradit se zkušeným odborníkem, kterí poradí s výběrem, zaměřením, návrhem a montáží. Firma Vladeko se může pochlubit úspěšnými realizacemi a je schopna Vám altán namontovat. Odborný poradce nabídne varianty vzhledu a provedení altánu. včetně výběru střešní krytiny. Variant je opravdu mnoho a záleží jen na Vás, zda si vyberete altán stavebnicového typu, otevřený či zavřený, doplněný o lavičky, květináče a ozdobné mříže nebo originální altán na míru navrhovaný přímo do Vaší zahrady. Dále Vám poradíme jaký nátěr a barvu zvolit, nebo již dodáme altán s vybranou povrchovou úpravou.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek