Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Truhlík Klasik 24x20x130cm

Truhlík Klasik  24x20x130cm

Vaše cena
490 Kč s DPH


Lávka s dřevěným madlem 1,8 m

Lávka s dřevěným madlem 1,8 m

Vaše cena
5 730 Kč s DPH


Truhlík Klasik 24x20x90cm

Truhlík Klasik 24x20x90cm

Vaše cena
360 Kč s DPH


Mříž Zuzana s vlnkou 180x135cm oko 10x10cm

Mříž Zuzana  s vlnkou 180x135cm oko 10x10cm

Vaše cena
2 700 Kč s DPH


Balcony Module

Balcony Module

Vaše cena
5 620 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Zahradní domky »  chatky
Zahradní domky a altány

Zahradní altán VL 46

Zahradní altán VL 46
Zvětšit obrázek

Kód: VL-46

Vaše cena: 59 500 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Vzdušný a velmi ozdobný osmiboký zahradní altán. Altán se vyrábí z vysušeného smrkového dřeva. Průměr zahradního altánu je 300 cm. Sloupky altánu jsou v rozměru 10x10 cm. Osmiboký altán obsahuje 7 dílů zábradlí ve výšce 90 cm. Zábradlí tvoří mříže s plátovaným spojem v pevném rámu. Jeden bok altánu je volný a slouží jako vchod. Elegantní vzhled dotváří mříže s obloučkem umístěné v horní části. Altán je dodáván včetně střešní krytiny, asfaltového šindele. Barva a tvar šindele je na výběr z našeho vzorníku. Základní cena je za hladce hoblovaný v přírodním provedení. Tento model obsahuje podlahu a podložní rošt. Za příplatek je možno dodat altán s povrchovou úpravou dle vlastního výběru od

Tak jako pergola nebo dřevěná terasa bývá spíše součástí domu, nebo bývá v její těsné blízkosti, zahradní altán se umisťuje spíše na vyvýšená místa odkud je výhled do krajiny nebo do již zmiňované okrasné zahrady. Dřevěný altán nám dává větší pocit kontaktu s přírodou a zároveň nás chrání před přímým sluncem a letním deštíkem. Spojuje tak výhody terasy a pergoly, nabízí stejné pohodlí k odpočinku a posezení, ale přeci jen díky svému vzhledu, provedení a umístění nám dává o malinko větší pocit romantiky a vzdálení od domácí ruchu.

Pokud se rozhodnete nechat si vybudovat zahradní altán, je určitě dobré se nejprve poradit se zkušeným odborníkem, kterí poradí s výběrem, zaměřením, návrhem a montáží. Firma Vladeko se může pochlubit úspěšnými realizacemi a je schopna Vám altán namontovat. Odborný poradce nabídne varianty vzhledu a provedení altánu. včetně výběru střešní krytiny. Variant je opravdu mnoho a záleží jen na Vás, zda si vyberete altán stavebnicového typu, otevřený či zavřený, doplněný o lavičky, květináče a ozdobné mříže nebo originální altán na míru navrhovaný přímo do Vaší zahrady. Dále Vám poradíme jaký nátěr a barvu zvolit, nebo již dodáme altán s vybranou povrchovou úpravou.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek