Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Mříž Tereza 180 x 180

Mříž Tereza 180 x 180

Vaše cena
2 990 Kč s DPH


Zahradní chata Mullingar

Zahradní chata Mullingar

Vaše cena
585 310 Kč s DPH


Zahradní chata Aiste

Zahradní chata Aiste

Vaše cena
83 454 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Zahradní domky »  chatky

Zahradní altán Lynn

Zahradní altán Lynn
Zvětšit obrázek

Kód: 40-0761

Vaše cena: 98 958 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Zahradní altán s valbovou střechou, stěnou 44 mm a rozměry 378 x 378 cm.

Zahradní altán Lynn je velký zahradní altán s užitnou plochou 13,4 m2. Vnější rozměry altánu jsou 378 x 378 cm, průměr altánu je 418 cm, základ altánu je 8-mi boký o straně 193 cm. Altán má ve špičce výšku 306 cm. Altán má tři stěny plné, které chrání osazenstvo altánu před nepříjemným větrem. Vstup je v jedné ze stran altánu, vedle vstupu jsou 4 stěny osazené okny o rozměru 110 x147 cm, která jsou otevíratelná.

Masivní smrková prkna

Na výrobu zahradního altánu Lynn je použito dohladka ohoblované, 44 mm silné smrkové dřevo. Stavba altánu je velice snadná - celé stěny se montují z jednotlivých prken, do kterých jsou vyřezány zámky. Zámky do sebe perfektně zapadají a stěny jsou smontovány za chvíli. Při stavbě střechy rovněž nenarazíte na žádné problémy, opět se jedná jen o jednoduché zapasování jednotlivých střešních palubek do připravených zámků.

Modulární dřevěná stavba

Zahradní altán je v základním provedení dodáván bez podlahy a střešní krytiny. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků jeho zahradního altánu. V případě zájmu je možné k altánu přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.

Mnoho doplňků - stačí jen zavolat

K zahradnímu altánu je možné přikoupit následující doplňky:

  • Starter set obsahující hřebíky, ventilační mřížky a zavětrovací sadu
  • Základový rám z impregnovaného dřeva
  • Dřevěnou podlahu
  • Střešní krytinu v barvě a provedení dle výběru
  • Okapový set
  • Oplechování střechy
  • Nátěr lazurou Xyladecor
  • Montáž altánu

S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek