Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Dřevěný kompostér 120 x 300 cm

Dřevěný kompostér 120 x 300 cm

Vaše cena
6 295 Kč s DPH


Pergolová vzpěra 807121

Pergolová vzpěra 807121

Vaše cena
115 Kč s DPH


Terasové prkno z kompozitu Natural plné

Terasové prkno z kompozitu Natural plné

Vaše cena
1 305 Kč s DPH


Montovaná chata Oslo 5 XL

Montovaná chata Oslo 5 XL

Vaše cena
188 131 Kč s DPH


Dětské hřiště Jungle Patio se skluzavkou

Dětské hřiště Jungle Patio se skluzavkou

Vaše cena
12 163 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Zahradní domky »  chatky

Zahradní altán VL 48

Zahradní altán  VL 48
Zvětšit obrázek

Kód: VL-48

Vaše cena: 34 270 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Vzdušný a ozdobný čtyřboký zahradní altán vhodný pro popínavé rostliny. Rozměr je 290x290 cm. Altán obsahuje dvě boční stěny v rozměru 180x90 cm. Na boční stěny jsou použity dělící stěny Modern dle výběru. Uvnitř altánu je vestavěná lavička v délce 180 cm. V rozích altánu jsou květinové truhlíky bez dna a u každého truhlíku dvě mříže na které je možno vinout popínavé květiny. Jeden bok altánu je volný a slouží jako vchod. Altán se vyrábí z vysušeného smrkového dřeva. Základní cena je za hladce hoblovaný v přírodním provedení. Tento model neobsahuje podlahu. V případě zájmu je možné dodat altán se střešní krytinou z asfaltového šindele. V případě zájmu je možné nechati si altán na odborně postavit naším montážním týmem. O ceně montáže se můžete informovat na obchod@vladeko.cz.

Tak jako pergola nebo dřevěná terasa bývá spíše součástí domu, nebo bývá v její těsné blízkosti, zahradní altán se umisťuje spíše na vyvýšená místa odkud je výhled do krajiny nebo do již zmiňované okrasné zahrady. Dřevěný altán nám dává větší pocit kontaktu s přírodou a zároveň nás chrání před přímým sluncem a letním deštíkem. Spojuje tak výhody terasy a pergoly, nabízí stejné pohodlí k odpočinku a posezení, ale přeci jen díky svému vzhledu, provedení a umístění nám dává o malinko větší pocit romantiky a vzdálení od domácí ruchu.

Pokud se rozhodnete nechat si vybudovat zahradní altán, je určitě dobré se nejprve poradit se zkušeným odborníkem, kterí poradí s výběrem, zaměřením, návrhem a montáží. Firma Vladeko se může pochlubit úspěšnými realizacemi a je schopna Vám altán namontovat. Odborný poradce nabídne varianty vzhledu a provedení altánu.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek