Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Montovaná chata Oslo 5 L

Montovaná chata Oslo 5 L

Vaše cena
144 615 Kč s DPH


Zahradní toaleta

Zahradní toaleta

Vaše cena
10 500 Kč s DPH


Nezateplená bouda pro psa XXL

Nezateplená bouda pro psa XXL

Vaše cena
5 990 Kč s DPH


Pergolová vzpěra

Pergolová vzpěra

Vaše cena
133 Kč s DPH


Montovaná chata Hamar 4 L

Montovaná chata Hamar 4 L

Vaše cena
227 891 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Pergoly » Pergoly z impregnovaného dřeva

Velká pergola s obloukem

Velká pergola s obloukem
Zvětšit obrázek

Kód: 27-0009

Vaše cena: 4 717 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Vchodová pergola z impregnovaného dřeva s obloukem a rozměry 180 x 54 x 215 cm.

Velká vstupní pergola z impregnovaného dřeva s obloukem je ideální doplněk do Vaší zahrady. Pergola má rozměry 180 x 54 x 215 cm a její průchod pod obloukem činí 120 centimetrů.Je vyrobena z impregnovaného borovicového dřeva, jehož odolnost proti povětrnostním vlivům Vás jistě překvapí. Tlaková impregnace se totiž vpije hluboko do struktury dřeva a chrání ho tak proti plísním, hnilobě a podobným nepříjemnostem.

Pergola se skládá z pergolových stojek 7 x 7 x 200 centimetrů, které jsou doplněny dvěma oblouky s profilem 35 x 78 mm a délce přes 180 cm. Mezi stojkami jsou umístěny mříže s velkými oky 15 x 15 centimetrů. Mříže jsou rovněž vyrobeny z impregnovaného dřeva, v tomto případě se jedná o borovicové latě s průřezem 38 x 13 mm, které jsou vsazeny do rámu 43 x 43 mm. Celkové rozměry mříží jsou 400 x 1800 cm.

Impregnované pergoly jsou dodávány včetně veškerého spojovacího materiálu, který je potřebný k sestavení pergoly. Pro upevnění pergoly do země je nutné zvolit podle podkladu, ať už zemní vruty pro instalaci do měkkého povrchu, betonové úchyty, které se zabetonují do jakéhokoli podkladu nebo podlahové úchyty, jejichž instalace je nadmíru snadná.

Pergoly jsou dodávány s povrchovou úpravou ve formě tlakové impregnace v zelenkavé barvě. Pergolu je možné natřít i barevnými lazurami. Nátěr můžete provést buď sami doma nebo jej rádi provedeme u nás v lakovně. Na nátěr používáme osvědčené barvy na dřevo Xyladecor, jejichž široká škála barevných odstínů uspokojí všechny Vaše požadavky na vnější vzhled pergoly.

Další obrázky

větší obrázek