Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Zahradní domek Skov

Zahradní domek Skov

Vaše cena
50 663 Kč s DPH


Mříž Jana 180 x 180

Mříž Jana 180 x 180

Vaše cena
2 720 Kč s DPH


Montovaná chata Oslo 12 XL

Montovaná chata Oslo 12 XL

Vaše cena
452 515 Kč s DPH


Pergolová stojka 809105

Pergolová stojka 809105

Vaše cena
581 Kč s DPH


Zahradní altán Asmund

Zahradní altán Asmund

Vaše cena
46 809 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

VLADEKO

Skákací nafukovací hrad - Vlčí hrad

Skákací nafukovací hrad - Vlčí hrad
Zvětšit obrázek

Kód: 2611SK01

Vaše cena: 10 300 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Skákací nafukovací hrad v pestrých barvách a s malou skluzavkou je novou zábavnou atrakcí, která podporuje pohybovou aktivitu vašich dětí. Hrady poskytují zábavu i pro starší děti. Nabízí dětem možnost klouzat se po skluzavce, a skákat uvnitř na skákací podušce. Zaručují nejvyšší možnou bezpečnost a zábavu. Atrakce je zabezpečena sítí na suchý zip, skluzavka je doplněna o boční mantinely, a ukotvení je provedeno pomocí zemních kotev. Součástí je vzduchový kompresor. Hrady jsou ručně baleny a velmi rychle připraveny pro každodenní privátní použití. Vyrobeny jsou ze stabilního laminovaného PVC v síle 0,4mm a nylonu. Rozměry Vlčího hradu jsou : Délka:. 2,8m, šířka 2,

Skákací nafukovací hrad v pestrých barvách a s malou skluzavkou je novou zábavnou atrakcí, která podporuje pohybovou aktivitu vašich dětí. Hrady poskytují zábavu i pro starší děti. Nabízí dětem možnost klouzat se po skluzavce, a skákat uvnitř na skákací podušce. Zaručují nejvyšší možnou bezpečnost a zábavu. Atrakce je zabezpečena sítí na suchý zip, skluzavka je doplněna o boční mantinely, a ukotvení je provedeno pomocí zemních kotev. Hrady jsou ručně baleny a velmi rychle připraveny pro každodenní privátní použití. Vyrobeny jsou ze stabilního laminovaného PVC v síle 0,4mm a nylonu. Rozměry Vlčího hradu jsou : Délka:. 2,8m, šířka 2,1m, výška 1,86m, plocha: 5,9 m2. Maximální zatížení: 90 kg, určeno pro maximálně dvě osoby.

Splňuje certifikaci dle TÜV GS (TÜV Rheinland). Součástí je vzduchový kompresor 350W/220V, který musí bežet po dobu používání atrakce, dále zemní kotvy, ochranný obal a sadu na opravy. Hrad Vlk obsahuje místnost se skákacím polštářem, a skluzavku. Vhodné pro venkovní i vnitřní použití.

Skákací nafukovací hrad v pestrých barvách a s malou skluzavkou je novou zábavnou atrakcí, která podporuje pohybovou aktivitu vašich dětí. Hrady poskytují zábavu i pro starší děti. Nabízí dětem možnost klouzat se po skluzavce, a skákat uvnitř na skákací podušce. Zaručují nejvyšší možnou bezpečnost a zábavu. Atrakce je zabezpečena sítí na suchý zip, skluzavka je doplněna o boční mantinely, a ukotvení je provedeno pomocí zemních kotev. Hrady jsou ručně baleny a velmi rychle připraveny pro každodenní privátní použití. Vyrobeny jsou ze stabilního laminovaného PVC v síle 0,4mm a nylonu. Rozměry Vlčího hradu jsou : Délka:. 2,8m, šířka 2,1m, výška 1,86m, plocha: 5,9 m2. Maximální zatížení: 90 kg, určeno pro maximálně dvě osoby. Splňuje certifikaci dle TÜV GS (TÜV Rheinland). Součástí je vzduchový kompresor 350W/220V, který musí bežet po dobu používání atrakce, dále zemní kotvy, ochranný obal a sadu na opravy. Hrad Vlk obsahuje místnost se skákacím polštářem, a skluzavku.

Výrobek se doporučuje používat výhradně pod dozorem dospělých osob. Vhodné pro děti od 3 do 10 let.Výrobky nejsou vhodné k pronájmu či použití na veřejných prostranstvích. Minimální výška uživatele: 91 cm. Maximální výška uživatele: 152 cm. Maximální hmotnost uživatele: 45,5 kg. Hmotnost hradu: cca. 18 Kg. Baleno v kartonu: 40 x 40 x 48 cm.

Další obrázky

větší obrázek