Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Amrum Stůl

Amrum Stůl

Vaše cena
4 650 Kč s DPH


Dřevěná garáž Berggren

Dřevěná garáž Berggren

Vaše cena
259 841 Kč s DPH


Hranatá studna VL 803

Hranatá studna VL 803

Vaše cena
15 270 Kč s DPH


Pergolový oblouk 4

Pergolový oblouk 4

Vaše cena
889 Kč s DPH


Zahradní chata Ulrik

Zahradní chata Ulrik

Vaše cena
77 265 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Dřevěné ploty » Plaňky tyčka

Plaňka Tyčka 202501

Plaňka Tyčka 202501
Zvětšit obrázek

Kód: 202501

Vaše cena: 36 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Položka již není v nabídce. Vybírejte prosím v  Plotové plaňky - Tyčka Plotovka Tyčka je tlakově impregnovaná půlkulatina zakončená do špičky. Rozměr je polovina průměru 6cm a délka 100 cm. Dřevěné plaňky jsou vyrobeny ze smrkového hoblovaného dřeva. Tyto plotovky jsou vhodné na chaty, chalupy a stavení která nejsou stavěna v moderním stylu. Plaňky jsou na objednávku, na přání je možné dodat i jiný rozměr. Více informací a obrázky uvnitř položky.

Plotovka Tyčka je tlakově impregnovaná půlkulatina zakončená do špičky. Rozměr je polovina průměru 6cm a délka 100 cm. Dřevěné plaňky jsou vyrobeny ze smrkového hoblovaného dřeva. Tyto plotovky jsou vhodné na chaty, chalupy a stavení která nejsou stavěna v moderním stylu. Na přání je možné dodat i jiný rozměr. Více informací a obrázky uvnitř položky.
Tyčky jsou tlakově impregnovány proti hnilobě a plísni a není nutné je ihned natírat.

Dřevo které je tlakově impregnováno je nejspolehlivější ochranou dřeva proti dřevokazným houbám, plísním a hmyzu po dobu desítek let. Jako impregnační látka se používá vodou ředitelná látka Korasit-CK, nebo Wolmanit CX 10. Protože se impregnuje za pomoci vody, je dřevo vlhké, nedosouší se. Na běžnou exteriérovou vlhkost se dostane během několika málo měsíců. Během této doby se z nejednotné zelené barvy dostane do barvy světle zelené - zelenkavé a později světle šedé. Běžně se na dřevu může vysrážet impregnační látka (zelená krupice), která postupně zmizí. Tato věc neovlivňuje kvalitu impregnace a dřeva.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek