Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Montovaná chata Hamar 10 XL

Montovaná chata Hamar 10 XL

Vaše cena
398 288 Kč s DPH


Mřížka nad truhlíky Oblouk 128 x 150

Mřížka nad truhlíky Oblouk 128 x 150

Vaše cena
1 750 Kč s DPH


Sloupek Oblouk 206511

Sloupek Oblouk 206511

Vaše cena
215 Kč s DPH


Plaňka Tyčka 202501

Plaňka Tyčka 202501

Vaše cena
36 Kč s DPH


Přístavek pro zahradní chatu 44mm

Přístavek pro zahradní chatu 44mm

Vaše cena
26 792 Kč s DPH


Doporučujeme

Dřevěná pískoviště

Pískoviště je zpravidla první místo, kam si ty nejmenší děti chodí venku hrát. Má nezanedbatelný význam pro vývoj dítěte. Dítě při modelování domečků, zvířátek, tunelů a garáží pro autíčka na pískovišti rozvíjí svou fantazii, vnímání prostoru, motoriku rukou a formičky na tzv. bábovičky jsou vhodným prostředkem, jak s ním v rámci hry, zábavy procvičovat poznávání tvarů.

Dřevěná pískoviště dodáváme z hladce ohoblovaného jehličnatého dřeva bez povrchové úpravy. Dřevěné pískoviště tak můžete dle vlastního vkusu a potřeby natřít libovolným odstínem, sladit jej například s přilehlou pergolou apod. V případě zájmu si u nás za příplatek můžete objednat povrchovou úpravu, kterou provádíme vodou ředitelnou, ekologicky nezávadnou lazurovací barvou.

Pískoviště mají na okraji vždy lavičky, aby se děti mohly posadit. Velice žádané jsou pak pískoviště s krytem. Kryt sice nezabrání vtékání dešťové vody do pískoviště, ale ochrání je před zvířaty. Především pak před kočkami a ptáky, kteří mohou nekryté pískoviště znečistit svými výkaly.

Aby se v pískovišti nedržela voda, jsou prováděna bez dna. Před nasypáním písku do prostoru pískoviště doporučujeme položit na dno černou mulčovací netkanou textilii, kterou také nabízíme. Zajistí propustnost vody, aby se nedržela v pískovišti a zároveň zabrání úniku písku z pískoviště a prorůstání plevele.

Přepnout na: zobrazení s obrázky | tabulkové zobrazení

Dětská hřiště » Pískoviště