Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Pergolová stojka 807071

Pergolová stojka 807071

Vaše cena
357 Kč s DPH


Zahradní chata Bertil

Zahradní chata Bertil

Vaše cena
117 694 Kč s DPH


Židle Malorka EKO

Židle Malorka EKO

Vaše cena
1 525 Kč s DPH


Dělící stěny Modern 770019

Dělící stěny Modern 770019

Vaše cena
4 515 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Pergoly » Pergoly Linda

Pergola Linda 9

Pergola Linda 9
Zvětšit obrázek

Kód: 700009

Vaše cena: 19 269 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Velká zahradní pergola do L s truhlíky, mřížemi a lavičkou o rozměrech 320 x 320 x 235 cm.

Dřevěná modulární pergola do L je plně vybavena jak pro pěstování popínavých rostlin, tak i pro Váš odpočinek po náročné práci na zahradě. Součástí pergoly je celkem 9 dekorativních mříží Pergol o rozměrech 41 x 150 cm. Mříže jsou umístěny nad každým ze 3 menších truhlíků. Menší truhlíky mají rozměry 60 x 60 x 28 cm a jsou tedy vhodné pro pěstování běžně dostupných popínavých rostlin. U pergoly je i jeden velký truhlík 180 x 60 x 28, který využijete například pro pěstování malých okrasných rostlin.

Pergola je na jedné straně vybavena designovým obloukem, pod kterým je umístěna vestavěná lavička. Lavička je široká 180 cm a je pečlivě otestována pro maximálně pohodlný posed. Přes celou vrchní stranu pergoly jsou na rám pro zpevnění i rozbití jednolitosti pergoly přišroubovány dvojitá příčná ráhna o délce 72 centimetrů.

Díky charakteru konstrukce je celá pergola samostojná a je vhodná k umístění na jakýkoli povrch. Truhlíky jsou bez dna, díky čemu jsou možnosti umístění ještě širší. Pergola se nejvíce hodí pro umístění do velkých zahrad, jejichž budou jistě naprostou dominantou.

Celá pergola, od samotné konstrukce po okrasné dekorativní mříže je vyrobena z pečlivě ohoblovaného smrkového dřeva, které svou pevností a pohledovými vlastnostmi překoná lecjaké hliníkové a plastové pergoly. Výhodou smrkového dřeva je i jeho přirozené dobré vstřebávání nátěrových hmot. Pergola je v základním provedení dodávána bez povrchové úpravy, tu můžete provést buď sami doma nebo je možné si pergolu za příplatek nechat natřít u nás v lakovně. Na nátěry pergol používáme osvědčené lazury Xyladecor, u kterých si můžete zvolit z mnoha různých odstínů a typů. 

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek