Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Mříž Marie 86 x 172

Mříž Marie 86 x 172

Vaše cena
583 Kč s DPH


Jednokřídlé dveře D5 pravé

Jednokřídlé dveře D5 pravé

Vaše cena
10 064 Kč s DPH


Zahradní altán Agnes

Zahradní altán Agnes

Vaše cena
94 900 Kč s DPH


Dělící stěny Praktik 810013

Dělící stěny Praktik 810013

Vaše cena
2 730 Kč s DPH


Zahradní chata Olaug

Zahradní chata Olaug

Vaše cena
179 900 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Pergoly » Pergoly Linda

Pergola Linda 5

Pergola Linda 5
Zvětšit obrázek

Kód: 700005

Vaše cena: 10 454 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Průchozí pergola s truhlíky a šesti jednoduchými mřížemi s rozměry 349 x 72 x 235 cm.

Jednoduchá průchozí pergola Linda 5 je vyrobená z pevného a dokonale ohoblovaného smrkového dřeva. Dřevo bylo jak ohoblováno, tak i dokonale vysušeno aby dokonale přijímalo nátěrové hmoty a ani po delším čase se nekroutilo nebo jinak měnilo svůj tvar.

Pergola Linda 5 je tvořena 4 jednoduchými mřížemi Pergol o rozměrech 41 x 150 cm a s oky velkými 30 x 30 cm. Mříž je na horní a spodní straně vyztužena dřevěným rámem, za který se mříž připevňuje na samotnou konstrukci pergoly. Pod každou z mříží je čtvercový truhlík 60 x 60 x 28 centimetrů. Tyto truhlíky tvoří spolu s mřížemi ideální prostředí pro pěstování popínavých rostlin. Truhlíky jsou samozřejmě vhodné i pro ostatní druhy květin nebo rostlin, které v pergole můžete pěstovat.

Zahradní pergola Linda 5 je vybavena obloukovým průchodem s výškou 235 cm. Délka oblouku je pak 187 centimetrů. Průchod má šířku pěkných 180 cm. Pergolové stojky mají rozměry 7 x 7 x 210 cm a jsou dostatečně pevné, aby udržely jak hmotnost pergoly, tak i rostliny, které po pergole mohou růst. Dvojitá příčná ráhna mají také rozměr 7 x 7 cm a jsou dlouhá 72 cm. Na krajích jsou seříznuta pod úhlem 45°.

Pergola je samostojná a není potřeba při instalaci v běžných podmínkách pergolu nijak kotvit. Pokud ale pergolu budete instalovat v nestandartním prostředí, například v prudším svahu nebo na velmi větrném místě, je vhodné podle podloží volit ať už úchyty do betonu, zemní vrty či zemní trny. Volte především podle Vašich požadavků, především na bezpečnost.

Pergoly v základním provedení dodáváme bez povrchové úpravy. Povrchovou úpravu je možné nechat za příplatek provést námi v naší lakovně, nebo si pergolu můžete natřít sami doma. My na nátěry používáme osvědčené lazury Xyladecor, jejichž výborné vlastnosti, přijatelná cena a široká škála barev jsou pro běžného uživatele nejvhodnější.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek