Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Terasové prkno z kompozitu Coffee XXL

Terasové prkno z kompozitu Coffee XXL

Vaše cena
1 511 Kč s DPH


Zahradní chata Diederik

Zahradní chata Diederik

Vaše cena
78 139 Kč s DPH


Impregnovaná mříž 60

Impregnovaná mříž 60

Vaše cena
720 Kč s DPH


Montovaná chata Hamar 6 L

Montovaná chata Hamar 6 L

Vaše cena
201 090 Kč s DPH


Truhlík Josef 50 x 50

Truhlík Josef 50 x 50

Vaše cena
1 460 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Pergoly » Pergoly Linda

Pergola Linda 4

Pergola Linda 4
Zvětšit obrázek

Kód: 700004

Vaše cena: 6 286 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Průchozí pergola s dvěma truhlíky, jednoduchými mřížemi a rozměry 349 x 96 x 215 cm.

Jednoduchá průchozí pergola Linda 4 je vyrobená z pevného a dokonale ohoblovaného smrkového dřeva. Dřevo bylo jak ohoblováno, tak i dokonale vysušeno aby perfektně přijímalo nátěrové hmoty a ani po delším čase se nekroutilo nebo jinak měnilo svůj tvar.

Pergola Linda 4 je tvořena 2 jednoduchými mřížemi Pergol o rozměrech 41 x 150 cm a s oky velkými 30 x 30 cm. Mříž je na horní a spodní straně vyztužena dřevěným rámem, za který se mříž připevňuje na samotnou konstrukci pergoly. Pod každou z mříží je čtvercový truhlík 60 x 60 x 28 centimetrů. Tyto truhlíky tvoří spolu s mřížemi ideální prostředí pro pěstování popínavých rostlin. Truhlíky jsou samozřejmě vhodné i pro ostatní druhy květin nebo rostlin, které v pergole můžete pěstovat.

Zahradní pergola Linda 4 je vybavena rovným průchodem s výškou 215 cm. Průchod má šířku pěkných 180 cm. Pergolové stojky mají rozměry 7 x 7 x 210 cm a jsou dostatečně pevné, aby udržely jak hmotnost pergoly, tak i rostliny, které po pergole mohou růst. Jednoduchá příčná ráhna mají také rozměr 7 x 7 cm a jsou dlouhá 60 cm. Na krajích jsou seříznuta pod úhlem 45°.

Pergola je samostojná a není potřeba při instalaci v běžných podmínkách pergolu nijak kotvit. Pokud ale pergolu budete instalovat v nestandartním prostředí, například v prudším svahu nebo na velmi větrném místě, je vhodné podle podloží volit ať už úchyty do betonu, zemní vrty či zemní trny. Volte především podle Vašich požadavků, hlavně na bezpečnost.

Pergoly v základním provedení dodáváme bez povrchové úpravy. Povrchovou úpravu je možné nechat za příplatek provést námi v naší lakovně, nebo si pergolu můžete natřít sami doma. My na nátěry používáme osvědčené lazury Xyladecor, jejichž výborné vlastnosti, přijatelná cena a široká škála barev jsou pro běžného uživatele nejvhodnější.

Další obrázky

větší obrázek