Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Maringotka XL

Maringotka XL

Vaše cena
219 698 Kč s DPH


Pergolový oblouk 2

Pergolový oblouk 2

Vaše cena
1 151 Kč s DPH


Zahradní domek Camping POD 480

Zahradní domek Camping POD 480

Vaše cena
186 080 Kč s DPH


Montovaná chata Hamar 11 L

Montovaná chata Hamar 11 L

Vaše cena
341 972 Kč s DPH


Zahradní chata Big Ben

Zahradní chata Big Ben

Vaše cena
209 490 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Pergoly » Pergoly Linda

Pergola Linda 2

Pergola Linda 2
Zvětšit obrázek

Kód: 700002

Vaše cena: 4 398 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Univerzální modulární pergola s dvojitým variabilním průchodem s rozměry 440 x 72 x 215 cm

Dřevěná pergola Linda 2 je základní stavební kámen pro každého, kdo chce své na své zahradě pěstovat popínavé rostliny, ale nemá pro ně příliš místa. Pergolu Linda 2 je možné vyrobit přesně podle přání zákazníka, šíře průchodu je volně nastavitelná a umístění pergoly tak můžete realizovat v jakémkoli prostoru.

Pergolové stojky mají rozměry 7 x 7 x 210 cm a jsou uzpůsobené pro případné vyplnění prostoru mezi nimi dekorativními mřížemi či dělícími stěnami. Přes stojky jsou umístěny ráhna s rozměry 4,5 x 7 x 220 centimetrů, které jsou doplněny dvojitými příčnými ráhny 7 x 7 x 72 cm. Konstrukce pergoly je vyztužena vzpěrami 4,5 x 5 x 22 cm, nestane se tak, že ani při prudkém větru se pergola nepohne ani o centimetr.

Pergola Linda 2 není samostojná a je tedy potřeba při instalaci pergolu kotvit. K instalaci pergoly do měkkého podloží doporučujeme použít zemní vruty Bayo.s, kde si můžete vybrat z délek 500 nebo 600 mm a patku přesně podle Vaší potřeby. Při instalaci na betonový podklad se pak využívají betonové úchyty popřípadě H profily.

Pergoly v základním provedení dodáváme bez povrchové úpravy. Povrchovou úpravu je možné nechat za příplatek provést námi v naší lakovně, nebo si pergolu můžete natřít sami doma. My na nátěry používáme osvědčené lazury Xyladecor, jejichž výborné vlastnosti, přijatelná cena a široká škála barev jsou pro běžného uživatele nejvhodnější.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek