Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Modul truhlíku

Modul truhlíku

Vaše cena
67 Kč s DPH


Zahradní altán Syros

Zahradní altán Syros

Vaše cena
43 706 Kč s DPH


Exclusiv I

Exclusiv I

Vaše cena
1 402 Kč s DPH


Pergolová vzpěra

Pergolová vzpěra

Vaše cena
133 Kč s DPH


Pískoviště se stříškou 120 x 120

Pískoviště se stříškou 120 x 120

Vaše cena
1 728 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Pergoly » Pergoly Linda

Pergola Linda 13 stojky 7 x 7 cm

Pergola Linda 13 stojky 7 x 7 cm
Zvětšit obrázek

Kód: 700013

Vaše cena: 7 569 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Jednoduchá čtvercová pergola s rovnou střechou bez krytiny a rozměry 360 x 420 x 215 cm.

Dřevěná pergola Linda 13 je základní modulární pergola, kterou můžete libovolně rozšířit o další stojky a mříže a pergolu tak nakonfigurovat přesně podle Vašich představ. Linda 13 v základu má rovnou střechu o velikosti 360 x 420 cm, na kterou je v případě potřeby možno umístit polykarbonát nebo obdobnou střešní krytinu.

Pergola Linda 13 má stojky o rozměrech 7 x 7 x 210 cm, přes které jsou položena ráhna s rozměry 7 x 7 x 420 cm. Ty jsou dostatečně pevné, aby udržely ráhna, která vedou přes šířku pergoly i při položené střešní krytině. Tato ráhna mají rozměry 4,5 x 7 x 360 cm. Konstrukce čtvercové pergoly Linda 13 je vyztužena dřevěnými vzpěrami 4,5 x 5 x 22 cm a ani při prudkém větru či jinak nepříznivých podmínkách bude pergola stát pevně na zemi.

Pergola je samostojná a není potřeba při instalaci v běžných podmínkách pergolu nijak kotvit. Pokud ale pergolu budete instalovat v nestandartním prostředí, například v prudším svahu, je vhodné podle podloží volit ať už úchyty do betonu, zemní vruty či zemní trny. Volte především podle Vašich požadavků, hlavně na bezpečnost.

Pergoly v základním provedení dodáváme bez povrchové úpravy. Povrchovou úpravu je možné nechat za příplatek provést námi v naší lakovně, nebo si pergolu můžete natřít sami doma. My na nátěry používáme osvědčené lazury Xyladecor, jejichž výborné vlastnosti, přijatelná cena a široká škála barev jsou pro běžného uživatele nejvhodnější.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek