Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Zahradní chata Vigdis

Zahradní chata Vigdis

Vaše cena
128 435 Kč s DPH


Sloupek kulatý 206605

Sloupek kulatý 206605

Vaše cena
118 Kč s DPH


Ozdobné zakončení Koule 306003

Ozdobné zakončení Koule 306003

Vaše cena
225 Kč s DPH


Balkonová podpěra 26

Balkonová podpěra 26

Vaše cena
170 Kč s DPH


Polykarbonát Makrolon 10 mm 6x2,1 m opál

Polykarbonát Makrolon 10 mm 6x2,1 m opál

Vaše cena
4 665 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Užitková zahrada » Kotec pro psa

Kotec pro psy s přístavkem

Kotec pro psy s přístavkem
Zvětšit obrázek

Kód: 791003

Vaše cena: 43 260 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Velký kotec pro psy s praktickým přístavkem, který může sloužit třeba jako domek na nářadí nebo pro chovatelské potřeby. Kotec má rozměry 300 x 200 x 230 cm, přístavek pak 200 x 200 x 230 cm. Nosná konstrukce je tvořena žárově poozinkovaným rámem doplěným dřevěnou výplní o síle 18mm a sítí z pozinkovancýh prutů. Podlaha s cetrisovými deskami je jak v části kotce , tak i v části přístavku. Střecha kotce je pozinkovaný trapézový plech se sklonem směrem dozadu od čelní stěny. Dodáváno bez povrchové úpravy.

Kotec pro psy s přístavkem není jen obyčejný kotec pro psy

Velký kotec pro psy s praktickým přístavkem, který může sloužit třeba jako domek na nářadí. Kotec má rozměry 300 x 200 x 230 cm, přístavek pak 200 x 200 x 230 cm. Nosná konstrukce je tvořena žárově poozinkovaným rámem doplěným dřevěnou výplní o síle 18 mm a sítí z pozinkovancýh prutů. Oka v síti mají rozměry 50 x 50 milimetrů. Dřevěná výplň z palubek je ošetřena bezbarvou impregnací, která je chrání před vlhkostí a plísněmi. 

Na podlahu je použit speciální materiál

Podlaha s cetrisovými deskami je jak v části kotce, tak i v části přístavku. Cetrisové desky jsou desky vyrobené z cementotřísky, jsou dostatečně pevné pro použití na podlahu v kotcích pro psy s přístavkem a pro Vaše psy představují velice pohodlné místo na odpočívání.

Střecha kotce samozřejmě s dostatečným spádem

Střecha kotce je pozinkovaný trapézový plech se sklonem směrem dozadu od čelní stěny. Úhel sklonu střechy je 10°, to je víc než dost pro zabránění stékání vody ze střechy dovnitř kotce pro psy s přístavkem. Navíc trapézový pozinkovaný plech kotci dodává příjemný vzhled.

Rozebíratelný kotec pro psy

Navzdory velkým celkovým rozměrům kotce je vhodný spíše pro menší psí boudy, možné je i umístění boudy do přístavku. Přístavek je kromě umístění boudy vhodný i na uchovávání drobnějších chovatelských potřeb, zahradního náčiní, krmení pro psy nebo jiného drobného příslušenství na zahradu.

V případě zájmu je možné dvojkotec pro psy v naší lakovně natřít. K povrchové úpravě používáme osvědčené lazury Xyladecor. Na výběr je z nepřeberného množství barevných odstínů. Lazura na kotci pro dva psy vytvoří ochrannou vrsvu, která zabrání vlivům prostředí, plísním a dalším škůdcům v poškození dřeva.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek