Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Škrabák na boty-Kachna

Škrabák na boty-Kachna

Vaše cena
2 390 Kč s DPH


Lavička bez opěradla 120 cm

Lavička  bez opěradla 120 cm

Vaše cena
666 Kč s DPH


Dělící stěna Praktik 810035

Dělící stěna Praktik 810035

Vaše cena
1 775 Kč s DPH


Trn T90

Trn T90

Vaše cena
190 Kč s DPH


Polykarbonát Makrolon 6 mm 7x2,1 m čirá

Polykarbonát Makrolon 6 mm 7x2,1 m čirá

Vaše cena
4 468 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Užitková zahrada » Kotec pro psa

Kotec pro psa 4 x 2 metry

Kotec pro psa 4 x 2 metry
Zvětšit obrázek

Kód: 791002

Vaše cena: 31 900 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Velký kotec pro psa bez přístavku o rozměru 400 x 200 x 230 cm je ideální pro velké psy

Kotec pro velké psy bez přístavku o rozměru 400 x 200 x 230 cm vybírejte tehdy, pokud chováte více psů najednou, nebo Váš pes patří mezi velká plemena - belgický ovčák, leonberger a podobně. V psím kotci je dostatek místa pro umístění i té největší boudy pro psy.

Bytelná kontrukce kotce pro velké psy

Masivní žárově pozinkovaná kovová konstrukce kotce zajišťuje výbornou tuhost konstrukce, aby kotec mohl být kotec bez obav použit na jakékoli zahradě a pro jakéhokoli psa. Podlaha z cetrisových desek zajišťuje snadnou údržbu. Cetrisové desky jsou cementopískové desky, které mají výbornou tvrdost a odolnost proti opotřebení. Navíc zajišťují maximální pohodlí Vašemu psovi. Boční výplně kotce jsou vyrobeny z 19 milimetrových dohladka hoblovaných smrkových palubek, čelní stěna je vyplněna sítí s oky o velikosti 50 x 50 mm. Palubky jsou ošetřeny bezbarvou impregnací, která je chrání před vlhkostí a plísněmi.

Pořádná střecha je základ každého velkého kotce pro psy

Střecha je rovná se spádem dozadu. Sklon střechy je cca 10°. Jako střešní krytina pro kotec pro velké psy je použit pozinkovaný trapézový plech. Ten zajistí nejen spolehlivou ochranu před deštěm, ale i boudě dodá příjemný vzhled. Přesah střechy je 10 cm vzadu a 20 cm vpředu.

Vhodný pro všechny typy psích bud

Tento kotec je vhodný pro malé i větší psí boudy z naší nabídky a perfektně se hodí pro přebývání velkých psů jako jsou německá doga nebo například německý ovčák. V případě zájmu je možné dvojkotec pro psy v naší lakovně natřít. K povrchové úpravě používáme osvědčené lazury Xyladecor. Na výběr je z nepřeberného množství barevných odstínů. Lazura na kotci pro dva psy vytvoří ochrannou vrsvu, která zabrání vlivům prostředí, plísním a dalším škůdcům v poškození dřeva.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek