Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Polykarbonát Makrolon 10 mm 4x1,05 m bronz

Polykarbonát Makrolon 10 mm 4x1,05 m bronz

Vaše cena
1 555 Kč s DPH


Polykarbonát Makrolon 10 mm 4x1,05 m čirá

Polykarbonát Makrolon 10 mm 4x1,05 m čirá

Vaše cena
1 555 Kč s DPH


Zahradní chata Freddy

Zahradní chata Freddy

Vaše cena
56 631 Kč s DPH


Výprodej kulatý stůl a křesla z masivu

Výprodej kulatý stůl a křesla z masivu

Vaše cena
16 068 Kč s DPH


Zahradní altán Dagmar

Zahradní altán Dagmar

Vaše cena
61 782 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Užitková zahrada » Kotec pro psa

Kotec pro psa 4 x 2 metry

Kotec pro psa 4 x 2 metry
Zvětšit obrázek

Kód: 791002

Vaše cena: 31 900 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Velký kotec pro psa bez přístavku o rozměru 400 x 200 x 230 cm je ideální pro velké psy

Kotec pro velké psy bez přístavku o rozměru 400 x 200 x 230 cm vybírejte tehdy, pokud chováte více psů najednou, nebo Váš pes patří mezi velká plemena - belgický ovčák, leonberger a podobně. V psím kotci je dostatek místa pro umístění i té největší boudy pro psy.

Bytelná kontrukce kotce pro velké psy

Masivní žárově pozinkovaná kovová konstrukce kotce zajišťuje výbornou tuhost konstrukce, aby kotec mohl být kotec bez obav použit na jakékoli zahradě a pro jakéhokoli psa. Podlaha z cetrisových desek zajišťuje snadnou údržbu. Cetrisové desky jsou cementopískové desky, které mají výbornou tvrdost a odolnost proti opotřebení. Navíc zajišťují maximální pohodlí Vašemu psovi. Boční výplně kotce jsou vyrobeny z 19 milimetrových dohladka hoblovaných smrkových palubek, čelní stěna je vyplněna sítí s oky o velikosti 50 x 50 mm. Palubky jsou ošetřeny bezbarvou impregnací, která je chrání před vlhkostí a plísněmi.

Pořádná střecha je základ každého velkého kotce pro psy

Střecha je rovná se spádem dozadu. Sklon střechy je cca 10°. Jako střešní krytina pro kotec pro velké psy je použit pozinkovaný trapézový plech. Ten zajistí nejen spolehlivou ochranu před deštěm, ale i boudě dodá příjemný vzhled. Přesah střechy je 10 cm vzadu a 20 cm vpředu.

Vhodný pro všechny typy psích bud

Tento kotec je vhodný pro malé i větší psí boudy z naší nabídky a perfektně se hodí pro přebývání velkých psů jako jsou německá doga nebo například německý ovčák. V případě zájmu je možné dvojkotec pro psy v naší lakovně natřít. K povrchové úpravě používáme osvědčené lazury Xyladecor. Na výběr je z nepřeberného množství barevných odstínů. Lazura na kotci pro dva psy vytvoří ochrannou vrsvu, která zabrání vlivům prostředí, plísním a dalším škůdcům v poškození dřeva.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek