Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Palisádový truhlík 70x130x45

Palisádový truhlík 70x130x45

Vaše cena
3 500 Kč s DPH


Dřevěný trakař velký

Dřevěný trakař velký

Vaše cena
2 990 Kč s DPH


Pergola Linda 11 stojky 7x7cm

Pergola Linda 11 stojky 7x7cm

Vaše cena
12 880 Kč s DPH


Mříž Marie 86x172 cm

Mříž Marie 86x172 cm

Vaše cena
583 Kč s DPH


Konstrukce č.2

Konstrukce č.2

Vaše cena
460 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Užitková zahrada » Kotec pro psa

Kotec pro psa 2 x 3 metry

Kotec pro psa 2 x 3 metry
Zvětšit obrázek

Kód: 791001

Vaše cena: 26 079 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Nejmenší kotec pro psa z naší nabídky o rozměru 300x200x230 cm je tvořen robustní konstrukcí z pozinkovancýh kovových profilů

Kotec pro psa 2 x 3 - perfektní obydlí pro Vaše miláčky

Kotec pro psa 2 x 3 m je nejmenší kotec pro psa z naší nabídky. Jak již název napovídá, rozměr kotce pro psa 2 x 3 m je 200 x 300 x 230 cm a je tvořen robustní konstrukcí z pozinkovancýh kovových profilů. Na ty jsou připevněny smrkové palubky o síle 19 milimetrů. Boční výplně ze smrkových palubek jsou dostatečně pevné a robustní. Palubky jsou ošetřeny bezbarvou impregnací, která je chrání před plísněmi a vlhkostí. Dřevěné stěny kotce pro psy 2 x 3 jsou doplněny o čelní průhlednou síť z pozinkovaných prutů. Oka sítě mají velikost 50 x 50 mm.

Elegantní střecha se spádem

Střecha kotce je rovná se spádem dozadu. Spád střechy je 10°, to je dostatek pro zabránění stékání vody ze střechy přes kovovou síť dovnitř do kotce pro psy. Krytina je aluzinkový trapézový plech, který spolehlivě nepustí do kotce pro psy 2 x 3 ani kapku vody a navíc kotci dodá pěkný vzhled. Přesah střechy je 10 cm vzadu a 20 cm vpředu.

Certifikovaná podlaha

Podlahu tvoří ocelový rám s nožičkami a krytina z cetrisových desek o síle 14 mm. Cetrisové desky jsou cementotřískové desky s perfektními vlastnostmi pro použití jako podlaha ve všech typech kotců pro psy. Jejich velkou předností je i maximální pohodlí pro Vašeho mazlíčka. Do tohoto kotce je vhodná jakákoli menší psí bouda z naší nabídky, ať zeteplená, či bez izolace. Pro komfort Vašich pejsků doporučujeme volbu zateplené psí boudy, díky které bude pes vždy v ideálním klimatu a nebude nijak strádat.

Povrchová úprava kotce možností

V případě zájmu je možné dvojkotec pro psy v naší lakovně natřít. K povrchové úpravě používáme osvědčené lazury Xyladecor. Na výběr je z nepřeberného množství barevných odstínů. Lazura na kotci pro dva psy vytvoří ochrannou vrsvu, která zabrání vlivům prostředí, plísním a dalším škůdcům v poškození dřeva.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek