Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Doporučujeme

Z naší nabídky

Podkladní hranol z kompozitu

Podkladní hranol z kompozitu

Vaše cena
253 Kč s DPH


Pergolová stojka 809105

Pergolová stojka 809105

Vaše cena
581 Kč s DPH


Pergolové ráhno průběžné 807073

Pergolové ráhno průběžné 807073

Vaše cena
182 Kč s DPH


Mříž Zuzana 180 x 180

Mříž Zuzana 180 x 180

Vaše cena
2 520 Kč s DPH


Mřížka nad truhlíky Oblouk 128 x 150

Mřížka nad truhlíky Oblouk 128 x 150

Vaše cena
1 750 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Květinové truhlíky » Dřevěné truhlíky Exclusiv

Exclusiv III

Exclusiv III
Zvětšit obrázek

Kód: 190003

Vaše cena: 611 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Zahradní truhlík Exclusiv truhlík Exclusiv Vás zaujme skvělým designem a celkovým provedením.Použitý materiál je velice kvalitní smrkové dřevo. Tyto tvary se skvěle hodí pro umístění do větších prostor, nebo například do rohu místnosti či k plotu na Vaší zahrádce. Tyto truhlíky jsou díky svému tvaru stvořené pro libovolné kombinování. Dodáván v přírodním provedení. Rozměry truhlíku jsou 32x32cm. Za příplatek je možné dodat truhlíky natřené lazurou dle zvoleného odstínu v menu Barvy. Váha cca 4 kg. Foto uvnitř položky.

Truhlík Exclusiv III je již v pořadí třetí a také poslední truhlík z celé této série. Truhlík je vyrobený ze smrkového dřeva a je také moderní a vkusně vypadající. Díky jeho rozměrům, které jsou 32 x 32 centimetrů jej můžeme libovolně kombinovat a vytvořit prakticky jedinečný vzhled všech truhlíků. Díky svému tvaru jej můžeme tedy libovolně kombinovat a umisťovat například do veřejných prostor, nebo také do rohu místností. Pokud se Vám nehodí ani jeden z již zmíněných rozměrů, neváhejte a kontaktujte samotného výrobce.Vyrobeno ze smrkového dřeva, dodáváno v přírodním provedení bez povrchové úpravy. Před použitím doporučujeme ošetřit ochranným nátěrem! Za příplatek je možno dodat truhlík s nátěrem lazurou Sadolin nebo Impranal dle vybraného odstínu.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek