Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Z naší nabídky

Zahradní chata Sibella

Zahradní chata Sibella

Vaše cena
200 070 Kč s DPH


Sevilla Stůl

Sevilla Stůl

Vaše cena
5 661 Kč s DPH


Mříž Marie 172x172 cm

Mříž Marie 172x172 cm

Vaše cena
730 Kč s DPH


Mřížka nad truhlíky Fešák 132x150

Mřížka nad truhlíky Fešák 132x150

Vaše cena
1 750 Kč s DPH


Psí bouda s kovem nezateplená

Psí bouda s kovem nezateplená

Vaše cena
3 700 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Zahradní domky »  chatky
Zahradní domky a altány

Zahradní altán VL 44

Zahradní altán VL 44
Zvětšit obrázek

Kód: VL-44

Vaše cena: 19 500 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Osmiboký dřevěný zahradní altán. Průměr zahradního altánu je 300 cm. Sloupky altánu jsou v rozměru 9x9 cm. Osmiboký altán obsahuje 7 plných dílů zábradlí ve výšce 90 cm. Jeden bok altánu je volný a slouží jako vchod. Altán je dodáván včetně střešní krytiny, pískované lepenky. Za příplatek je možné dodat asfaltový šindel dle nabídky. Altán se vyrábí z vysušeného smrkového dřeva. Základní cena je za hladce hoblovaný v přírodním provedení. Tento model neobsahuje podlahu. Za příplatek je možno dodat altán s povrchovou úpravou dle vlastního výběru odstínu. Altán je možné dodat včetně montáže, cena za montáž je 4000,-Kč. Více informací uvnitř položky.

Tak jako pergola nebo dřevěná terasa bývá spíše součástí domu, nebo bývá v její těsné blízkosti, zahradní altán se umisťuje spíše na vyvýšená místa odkud je výhled do krajiny nebo do již zmiňované okrasné zahrady. Dřevěný altán nám dává větší pocit kontaktu s přírodou a zároveň nás chrání před přímým sluncem a letním deštíkem. Spojuje tak výhody terasy a pergoly, nabízí stejné pohodlí k odpočinku a posezení, ale přeci jen díky svému vzhledu, provedení a umístění nám dává o malinko větší pocit romantiky a vzdálení od domácí ruchu.

Pokud se rozhodnete nechat si vybudovat zahradní altán, je určitě dobré se nejprve poradit se zkušeným odborníkem, kterí poradí s výběrem, zaměřením, návrhem a montáží. Firma Vladeko se může pochlubit úspěšnými realizacemi a je schopna Vám altán namontovat. Odborný poradce nabídne varianty vzhledu a provedení altánu. včetně výběru střešní krytiny. Variant je opravdu mnoho a záleží jen na Vás, zda si vyberete altán stavebnicového typu, otevřený či zavřený, doplněný o lavičky, květináče a ozdobné mříže nebo originální altán na míru navrhovaný přímo do Vaší zahrady. Dále Vám poradíme jaký nátěr a barvu zvolit, nebo již dodáme altán s vybranou povrchovou úpravou.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek