Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Z naší nabídky

Dětská venkovní tabule na kreslení

Dětská venkovní tabule na kreslení

Vaše cena
13 656 Kč s DPH


Kotec pro psa I.

Kotec pro psa I.

Vaše cena
25 079 Kč s DPH


Jednovrstvý rákos v roli, 140 cm

Jednovrstvý rákos v roli, 140 cm

Vaše cena
929 Kč s DPH


Lavička s opěradlem 120cm

Lavička s opěradlem 120cm

Vaše cena
1 271 Kč s DPH


Betonový květináč kulatý 60x40cm

Betonový květináč kulatý 60x40cm

Vaše cena
1 800 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Italské slunečníky scolaro

Slunečník Torino Braccio čtvercový zelená barva

Slunečník Torino Braccio čtvercový zelená barva
Zvětšit obrázek

Kód: 3030TBA4+VA5050G

Vaše cena: 31 516 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Kvalitní slunečník s bočním stojanem. Italská výroba a design. Slunečník pro každodenní profesionální i domácí využití. Propracovaný italský luxusní design. Velmi snadné otvírání a stahování. Lehká hliníková konstrukce doplněná imitací tropického dřeva iroko. Rozměry čtvercové sluneční clony v zelené barvě jsou 3 x 3m. Potah clony je 100% akryl,350 g/m2. Clona v zelené barvě je s vysokou stálobarevností a je impregnovaná proti špíně a vodě.Hmotnost: 60 kg.Průřez nosného ramene slunečníku: 74 x 74 mm. Počet žeber stínidla slunenčíku je 8ks. Materiál stojanu je dřevo iroko. Slunečník má větrání, clona má volánové lemování a navíjecí mechanismus. Slunečník

Kvalitní slunečník s bočním stojanem. Italská výroba a design.Slunečník pro každodenní profesionální i domácí využití.Propracovaný italský luxusní design. Velmi snadné otvírání astahování. Lehká hliníková konstrukce doplněná imitací tropickéhodřeva iroko. Rozměry čtvercové sluneční clony jsou 3 x3m. Potah clony je 100% akryl,350 g/m2. Clona je s vysokoustálobarevností a  je impregnovaná proti špíně avodě. Hmotnost: 60 kg.Průřez nosného ramene slunečníku: 74 x74 mm. Počet žeber stínidla slunenčíku je 8ks. Materiál stojanu jedřevo iroko. Slunečník má větrání, clona má volánové lemování anavíjecí mechanismus. Slunečník je otočný na stojanu a součástí jearetace proti otáčení. Uvedená cena je za komplet včetně bočníhostojanu, stojanu na závaží a dvou kusů betonového závaží. Víceinformací uvnitř položky.

Kvalitní slunečník s bočním stojanem. Italskávýroba a design. Slunečník pro každodenní profesionální i domácívyužití. Propracovaný italský luxusní design. Velmi snadné otvíránía stahování. Lehká hliníková konstrukce doplněná imitací tropickéhodřeva iroko. Rozměry čtvercové sluneční clony jsou 3 x 3m.Potah clony je 100% akryl,350 g/m2. Clona je svysokou stálobarevností a  je impregnovaná proti špíně avodě.Hmotnost: 60 kg.Průřez nosného ramene slunečníku:74 x 74 mm. Počet žeber stínidla slunenčíku je 8ks. Materiálstojanu je dřevo iroko. Slunečník má větrání, clona má volánovélemování a navíjecí mechanismus. Slunečník je otočný na stojanu asoučástí je aretace proto otáčení. Uvedená cena je za kompletvčetně bočního stojanu, stojanu na závaží a dvou kusů betonovéhozávaží. Více informací uvnitř položky.

 

 

Další obrázky

větší obrázek