Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Z naší nabídky

Zahradní stůl o průměru 120 cm

Zahradní stůl o průměru 120 cm

Vaše cena
4 500 Kč s DPH


Balkonová podpěra 150035

Balkonová podpěra 150035

Vaše cena
100 Kč s DPH


Zahradní altán Dagmar

Zahradní altán Dagmar

Vaše cena
55 193 Kč s DPH


Dětský domek Felix 1

Dětský domek Felix 1

Vaše cena
12 776 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Dřevěné ploty » Plotové rýgle

Rýgl půlený 8cm

Rýgl půlený 8cm
Zvětšit obrázek

Kód: 203801

Vaše cena: 35 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Rýgl Půlený je impregnovaná půlená palisáda. Rozměr: průměr 8cm. Cena za bm. Palisády a půlené palisády jou hladce frézované a tlakově impregnované jehličnaté dřevo. Impregnované plotové rýgle je vhodné kombinovat s plotovou plaňkou Tyčka a kulatým plotovým sloupkem z naší nabídky. Výroba na objednávku.

Tyto rýgle  jsou vhodné  pro impregnované sloupky aplotovky s umístěním na chaty, chalupy a stavení která nejsoustavěna v moderním stylu. Jiný rozměr naleznete v naší nabídce - Impregnovanépalisády Na objednávku je možné dodat i jiný rozměr. Palisádyjsou tlakově impregnovány proti hnilobě a plísni a není nutné jeihned natírat.

Dřevo které je tlakově impregnováno je nejspolehlivější ochranoudřeva proti dřevokazným houbám, plísním a hmyzu po dobu desíteklet.  Jako impregnační látka se používá vodou ředitelná látkaKorasit-CK, nebo Wolmanit CX 10. Protože se impregnuje za pomocivody, je dřevo vlhké, nedosouší se. Na běžnou exteriérovou vlhkostse dostane během několika málo měsíců. Během této doby sez nejednotné zelené barvy dostane do barvy světle zelené -zelenkavé a později světle šedé. Běžně se na dřevu může vysrážetimpregnační látka (zelená krupice), která postupně zmizí. Tato věcneovlivňuje kvalitu impregnace a dřeva.

.

Další obrázky

větší obrázek