Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Z naší nabídky

Zahradní chata Gretel

Zahradní chata Gretel

Vaše cena
76 389 Kč s DPH


Palisádové truhlíky 70x110x45

Palisádové truhlíky 70x110x45

Vaše cena
3 192 Kč s DPH


Makrolon - spojovací lišta H

Makrolon - spojovací lišta H

Vaše cena
546 Kč s DPH


Houpací síť Caribeňa

Houpací síť Caribeňa

Vaše cena
1 790 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Užitková zahrada » Psí boudy

Psí bouda celodřevěnná zateplená

Psí bouda celodřevěnná zateplená
Zvětšit obrázek

Kód: 781001

Vaše cena: 16 424 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Zateplená psí bouda o rozměru 175x120 cm s výškou 110 cm. Součástí této boudy je předsíň a odnímatelná střecha, která umožňuje boudu snadno vyčistit. Střecha boudy je kryta pískovanou lepenkou, kterou je možné doplnit o barevný asfaltový šindel. Kostra boudy je z masivního dřeva, její opláštění z venku i zevnitř pak palubkou o síle 19mm. Zateplení boudy je tvořeno izolací o síle 4cm, boudu standartně dodáváme bez povrchové úpravy. Více uvnitř položky. Dotovaná cena dopravy činí 500,-Kč. Na objednávku.

Na objednávku. Zateplená psí bouda o rozměru 174x120 cm s výškou 110cm. je vhodná pro větší plemena psů Součástí této boudy je předsíň pro větru a samozřejmě odnímatelná střecha, která umožňuje boudu snadno vyčistit. na střeše této psí boudy je asfaltová lepenka, kterou je možné doplnit o barevný asfaltový šindel

Tato zateplená psí bouda má izolaci v síle 4cm, opláštění boudy je tvořeno 19mm palubkou z vnitřní i vnější strany. Bouda je dodávána bez povrchové úpravy , její nátěr je možné doobjednat.

Pokud budete chtít boudu umístit do kotce pro psy, vybírejte některý z těch větších, bouda je opravdu velmi velká, a do těch menších se nevejde.

 

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek