Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Z naší nabídky

Krytka pro oblé krycí lišty

Krytka pro oblé krycí lišty

Vaše cena
15 Kč s DPH


Zahradní chata Stig

Zahradní chata Stig

Vaše cena
62 013 Kč s DPH


Dvoumístná houpačka Mathias

Dvoumístná houpačka Mathias

Vaše cena
3 506 Kč s DPH


Palisádové truhlíky 70x110x45

Palisádové truhlíky 70x110x45

Vaše cena
3 192 Kč s DPH


Skládací křeslo Oligia

Skládací křeslo Oligia

Vaše cena
6 859 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Květinové truhlíky » Ozdobné mříže k truhlíkům

Mřížka nad truhlíky Oblouk 102x150

Mřížka nad truhlíky Oblouk 102x150
Zvětšit obrázek

Kód: 200006

Vaše cena: 1 696 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Dřevěná ozdobná mřížka nad truhlík nejen pro pnoucí rostliny a květiny. Vhodné kombinovat s truhlíky Exclusiv nebo Anton, vytvoříte tak stabilní a přenosné sestavy na zahradě i na terase. Mřížky díky různým tvarům můžete kombinovat, setavíte si tak originální komplet. Vyrábíme z kvalitního smrkového dřeva a dodáváme bez povrchové úpravy. Povrchovou úpravu doporučujeme barvami z naší nabídky - Barvy. Rozměry mřížky jsou 102x150cm. Oko mřížky je 10x10xcm a spoj je plátovaný. Váha cca 7-10kg. Více informací a obrázky uvnitř položky.

Jedná se o další mřížku nadtruhlík, která má tentokrát obloukový tvar - tedy přesněji jednahorní strana mřížky je do tvaru oblouku, čímž dodává celé mřížceoriginální, nápaditý a zároveň také moderní tvar. Jako ve všechostatních případech se i v tomto jedná o kvalitní a odolné mřížky.Šířka mřížky je 102 centimetrů a celkový výška je příjemných 150centimetrů.Tyto mřížky jsou většinoukupovány pro pnoucí rostliny a květiny, které rostou do výšky amohou se zaplétat do mřížky. Mřížky nad truhlíky se skvěle hodí jakna Váš krásně rozkvetlý balkón, ale také na Vaši zahradu. Obrostlémřížky s truhlíky pak slouží i jako zástěna či oddělení prostoru vzahradě či na terase. Dodáváno v přírodním provedení bez povrchovéúpravy. Před použitím doporučujeme ošetřit ochranným nátěrem! Zapříplatek je možno dodat mříž s nátěrem lazurou Sadolin neboImpranal dle vybraného odstínu.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek