Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Z naší nabídky

Pergola Linda 14

Pergola Linda 14

Vaše cena
5 250 Kč s DPH


Pergolový oblouk 1 - 807100

Pergolový oblouk 1 - 807100

Vaše cena
889 Kč s DPH


Dřevěná terasa Playhouse L

Dřevěná terasa Playhouse L

Vaše cena
12 545 Kč s DPH


Zahradní lavice Lake Silvano

Zahradní lavice Lake Silvano

Vaše cena
5 200 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Zahradní nábytek » Nábytek a doplňky do veřejných prostor

Marek stůl s lavicemi

Marek stůl s lavicemi
Zvětšit obrázek

Kód: 211126

Vaše cena: 5 400 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Zahradní nábytek Marek je vyroben z smrkového dřeva, které je navíc ochráněno tlakovou impregnací. Jedná se o stůl a lavice, které jsou ke stolu pevně připojeny. Vhodné na odpočívadla, do zahradní restaurace, do kempů apod. Vhodné pro 4 osoby. Rozměry sedací soupravy Marek jsou délka 200 x hloubka 180cm. Výška od země 74cm, rozměr stolu 200x74cm, rozměr lavice 200x30cm. Desky lavice a stolu jsou z hranolů 7x4,5cm. Více informací uvnitř položky.

Marek je pohodlné zahradní sezení.Jedná se o stůl a dvě lavice, které jsou ke stolu pevně připojeny.Tento set je vyroben ze smrkového dřeva. Zakoupíte kvalitnípohodlné  zahradní posezení  pro sebe a přátele. SetMarek je dostačující pro posezení čtyř osob. Na přání zákazníkajsme schopni udělat doprostřed stolu otvor pro zahradní slunečník,díky této upravě můžete trávit příjemné chvilky s přáteli i zaslunečného dne.

Rozměry sedací soupravy Marek jsoudélka 200 x hloubka 180cm.  Výška od země 74cm, rozměr stolu200x74cm, rozměr lavice 200x30cm.  Desky lavice a stolu jsou zhranolů 7x4,5cm

Dřevo které je tlakově impregnovánoje nejspolehlivější ochranou dřeva proti dřevokazným houbám,plísním a hmyzu po dobu desítek let.  Jako impregnační látkase používá vodou ředitelná látka Korasit-CK, nebo Wolmanit CX 10.Protože se impregnuje za pomoci vody, je dřevo vlhké, nedosouší se.Na běžnou exteriérovou vlhkost se dostane během několika máloměsíců. Během této doby se z nejednotné zelené barvy dostanedo barvy světle zelené - zelenkavé a později světle šedé. Běžně sena dřevu může vysrážet impregnační látka (zelená krupice), kterápostupně zmizí. Tato věc neovlivňuje kvalitu impregnace adřeva.

Po sjednocení barvy dřeva můžetepoužít nátěr lazurou na dřevo. Doporučujeme tmavý nátěr.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek