Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Z naší nabídky

Hospoda Stůl

Hospoda Stůl

Vaše cena
5 700 Kč s DPH


Pergolová stříška 807061

Pergolová stříška 807061

Vaše cena
385 Kč s DPH


Dvoumístný kotec pro psy

Dvoumístný kotec pro psy

Vaše cena
36 220 Kč s DPH


Zahradní chata Halvar

Zahradní chata Halvar

Vaše cena
39 466 Kč s DPH


Zahradní chata Riho

Zahradní chata Riho

Vaše cena
64 476 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Balkóny » Klasická balkónová prkna

Klasické balkónové prkno 150001

Klasické balkónové prkno 150001
Zvětšit obrázek

Kód: 150001

Vaše cena: 94 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Klasické balkonové prkno. Masivní rozměr 19x140x980 mm. Balkonová prkna jsou frézována do rozmanitých tvarů a lze je použít nejen na balkonové zábradlí. Tvarovaná prkna můžete použít na ozdobné ploty, zábradlí na terasu, i jako interiérové zábradlí u schodiště. Vyrobeno z vysušeného smrkového dřeva. Dodávány jsou hladce hoblované v přírodním provedení. Za příplatek je možno dodat prkna pro exteriér s povrchovou úpravou lazurami z naší nabídky Barvy. Více informací uvnitř položky.

Ve spodní části stránky jsou ilustrační fotografie z realizací amontáží firmy Vladeko s.r.o.

Klasické balkonové prkno. Masivní rozměr  19x140x980mm.  Balkonová prkna jsou  frézována do rozmanitých tvarůa lze je použít nejen na balkonové zábradlí. Tvarovaná prkna můžetepoužít na ozdobné ploty, zábradlí na terasu, i jako interiérovézábradlí u schodiště. Vyrobeno z vysušeného smrkového dřeva. Dodávány jsou hladce hoblované v přírodním provedení. Za příplatekje možno dodat prkna s povrchovou úpravou lazurami Sadolin dlevlastního výběru.

Příplatek za povrchovou úpravu je 30% z celkové částky a provádíse základní nátěr  1x Sadolin Base (chrání dřevo předpůsobením hub, plísní a hmyzu, zlepšuje přilnavost lazur), 1xSadolin Classic ( tenkovrstvá lazura výborně přilne ke dřevu,proniká do jeho struktury), 2x Sadolin Extra (silnovrstvá lazura spololesklým povrchem, chrání dřevo před Uv zářením)

 

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek