Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Z naší nabídky

Mříž Lada 50x180/205cm výprodej

Mříž Lada 50x180/205cm výprodej

Vaše cena
798 Kč s DPH


Podlahový set 18mm

Podlahový set 18mm

Vaše cena
1 657 Kč s DPH


Zahradní chata Ulrik

Zahradní chata Ulrik

Vaše cena
69 955 Kč s DPH


Dělící stěny Modern 770019

Dělící stěny Modern 770019

Vaše cena
4 300 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Balkóny » Klasická balkónová prkna

Klasické balkónové prkno 150001

Klasické balkónové prkno 150001
Zvětšit obrázek

Kód: 150001

Vaše cena: 94 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Klasické balkonové prkno. Masivní rozměr 19x140x980 mm. Balkonová prkna jsou frézována do rozmanitých tvarů a lze je použít nejen na balkonové zábradlí. Tvarovaná prkna můžete použít na ozdobné ploty, zábradlí na terasu, i jako interiérové zábradlí u schodiště. Vyrobeno z vysušeného smrkového dřeva. Dodávány jsou hladce hoblované v přírodním provedení. Za příplatek je možno dodat prkna pro exteriér s povrchovou úpravou lazurami z naší nabídky Barvy. Více informací uvnitř položky.

Ve spodní části stránky jsou ilustrační fotografie z realizací amontáží firmy Vladeko s.r.o.

Klasické balkonové prkno. Masivní rozměr  19x140x980mm.  Balkonová prkna jsou  frézována do rozmanitých tvarůa lze je použít nejen na balkonové zábradlí. Tvarovaná prkna můžetepoužít na ozdobné ploty, zábradlí na terasu, i jako interiérovézábradlí u schodiště. Vyrobeno z vysušeného smrkového dřeva. Dodávány jsou hladce hoblované v přírodním provedení. Za příplatekje možno dodat prkna s povrchovou úpravou lazurami Sadolin dlevlastního výběru.

Příplatek za povrchovou úpravu je 30% z celkové částky a provádíse základní nátěr  1x Sadolin Base (chrání dřevo předpůsobením hub, plísní a hmyzu, zlepšuje přilnavost lazur), 1xSadolin Classic ( tenkovrstvá lazura výborně přilne ke dřevu,proniká do jeho struktury), 2x Sadolin Extra (silnovrstvá lazura spololesklým povrchem, chrání dřevo před Uv zářením)

 

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek