Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Z naší nabídky

Konstrukce č.4

Konstrukce č.4

Vaše cena
430 Kč s DPH


Betonový květináč kulatý 30x15cm

Betonový květináč kulatý 30x15cm

Vaše cena
380 Kč s DPH


Zahradní chata Modern Ultra

Zahradní chata Modern Ultra

Vaše cena
46 690 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Doplňky do zahrad

Hranatá studna

Hranatá studna
Zvětšit obrázek

Kód: 777803

Vaše cena: 15 270 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Hranatá studna je vyrobena z tlakově impregnovaného jehličnatého dřeva. Vnitřní rozměr 90x90cm. Výška studny v hřebeni je 210cm. Výška stojen je 170cm. Spodní korpus studny tvoří hranolky 6,5x6,5cm,. Celkový výška spodní části 45cm. Střecha se skládá u impregnovaných prken s krycí lištou. Možnost nákupu samostatně spodní části (50% z ceny ) nebo samostatně horní části (50% z ceny ). Možnost přikoupení poklopu z impregnovaných prken za cenu 1459,-Kč. Další obrázky uvnitř položky.

Vyrobena z tlakově impregnovaného jehličnatého dřeva. Vnitřní rozměr 90x90cm.
Výška studny v hřebeni je 210cm. Výška stojen je 170cm.
Spodní korpus studny tvoří hranolky 6,5x6,5cm,. Celkový výška spodní části 45cm. Střecha se skládá u impregnovaných prken s krycí lištou.
Možnost nákupu samostatně spodní části (50% z ceny ) nebo samostatně horní části (50% z ceny ). Možnost přikoupení poklopu
z impregnovaných prken za cenu 1459,-Kč.

Dřevo které je tlakově impregnováno je nejspolehlivější ochranou dřeva proti dřevokazným houbám, plísním a hmyzu po dobu desítek let. Jako impregnační látka se používá vodou ředitelná látka Korasit-CK, nebo Wolmanit CX 10. Protože se impregnuje za pomoci vody, je dřevo vlhké, nedosouší se. Na běžnou exteriérovou vlhkost se dostane během několika málo měsíců. Během této doby se z nejednotné zelené barvy dostane do barvy světle zelené - zelenkavé a později světle šedé. Běžně se na dřevu může vysrážet impregnační látka (zelená krupice), která postupně zmizí. Tato věc neovlivňuje kvalitu impregnace a dřeva. Viz. obrázky ve fotogalerii.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek