Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Z naší nabídky

Přístavek pro zahradní chatu 28mm

Přístavek pro zahradní chatu 28mm

Vaše cena
14 694 Kč s DPH


Pergolové ráhno průběžné 807073

Pergolové ráhno průběžné 807073

Vaše cena
215 Kč s DPH


Periskop

Periskop

Vaše cena
453 Kč s DPH


Zahradní chata Ulrik

Zahradní chata Ulrik

Vaše cena
69 955 Kč s DPH


Beskyd Křeslo

Beskyd Křeslo

Vaše cena
2 750 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Houpací sítě a zahradní houpačky » Houpací sítě a houpací sedačky » Houpací sítě na ležení

Houpací síť Alabama s rozpínacími tyčemi

Houpací síť  Alabama s rozpínacími tyčemi
Zvětšit obrázek

Kód: NQR14-21

Vaše cena: 4 290 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Oboustranná houpací sít Alabama ze série North American Style. Síť je rozměrově určená pro dvě osoby, ale samozřejmě ji může používat i jen jeden člověk. Díky vycpávkám (polstrování) v síti a polštáři pod hlavu poskytuje síť pohodlné ležení i během chladných letních večerů. Materiál je 100% polypropylen HamacTex ® který je velmi lehký a odolný vůči skvrnám a opotřebení. Plocha sítě je 210x140 cm, celkové rozpětí 400 cm. Délka rozpínací tyče je 140 cm. Tyč je ze dřeva Shorea a pochází z Indie. Nosnost 160 kg. Rovnoměrné rozložení hmotnosti do 36 závěsů. Země původu Indie.

Oboustranná houpací sít Alabama ze série  North AmericanStyle. Síť je rozměrově určená pro dvě osoby, ale samozřejmě jimůže používat i jen jeden člověk. Díky vycpávkám v síti a polštářipod hlavu poskytuje síť pohodlné ležení i během chladných letníchvečerů. Materiál je 100% polypropylen HamacTex ® který je velmilehký a odolný vůči skvrnám a opotřebení.  Plocha sítě je210x140 cm, celkové rozpětí 400 cm. Délka rozpínací tyče je 140 cm.Tyč je ze dřeva Shorea a pochází z Indie. Nosnost 160 kg.Rovnoměrné rozložení hmotnosti do 36 závěsů. Země původu Indie.

Materiál HamacTex®: odolný proti povětrnostnímvlivům, funkční vlákna(polypropylen), vysokýstupeň světla astálobarevnost, rychleschnoucí.Rozpínací tyče mění přirozené těžiště sítě, proto by staršílidé a zvláště děti měly být při pobytu v této síti opatrnější. Prozavěšení doporučujeme sadu Práctico nebo Allround z našínabídky.  Tato síť  s tyčí je také vhodná do stojanuNorth  American Style.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek