Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Z naší nabídky

Truhlík Klasik 24x20x90cm

Truhlík Klasik 24x20x90cm

Vaše cena
360 Kč s DPH


Brno sestava zahradního nábytku

Brno sestava zahradního nábytku

Vaše cena
12 728 Kč s DPH


Jednokřídlé dveře D5 pravé

Jednokřídlé dveře D5 pravé

Vaše cena
9 630 Kč s DPH


Velká hrací sestava Vladeko 3

Velká hrací sestava Vladeko 3

Vaše cena
149 500 Kč s DPH


Zahradní chata Robert

Zahradní chata Robert

Vaše cena
25 421 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Houpací sítě a zahradní houpačky » Houpací sítě a houpací sedačky » Houpací sítě na ležení

Houpací síť Alabama s rozpínacími tyčemi

Houpací síť  Alabama s rozpínacími tyčemi
Zvětšit obrázek

Kód: NQR14-21

Vaše cena: 4 290 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Oboustranná houpací sít Alabama ze série North American Style. Síť je rozměrově určená pro dvě osoby, ale samozřejmě ji může používat i jen jeden člověk. Díky vycpávkám (polstrování) v síti a polštáři pod hlavu poskytuje síť pohodlné ležení i během chladných letních večerů. Materiál je 100% polypropylen HamacTex ® který je velmi lehký a odolný vůči skvrnám a opotřebení. Plocha sítě je 210x140 cm, celkové rozpětí 400 cm. Délka rozpínací tyče je 140 cm. Tyč je ze dřeva Shorea a pochází z Indie. Nosnost 160 kg. Rovnoměrné rozložení hmotnosti do 36 závěsů. Země původu Indie.

Oboustranná houpací sít Alabama ze série  North AmericanStyle. Síť je rozměrově určená pro dvě osoby, ale samozřejmě jimůže používat i jen jeden člověk. Díky vycpávkám v síti a polštářipod hlavu poskytuje síť pohodlné ležení i během chladných letníchvečerů. Materiál je 100% polypropylen HamacTex ® který je velmilehký a odolný vůči skvrnám a opotřebení.  Plocha sítě je210x140 cm, celkové rozpětí 400 cm. Délka rozpínací tyče je 140 cm.Tyč je ze dřeva Shorea a pochází z Indie. Nosnost 160 kg.Rovnoměrné rozložení hmotnosti do 36 závěsů. Země původu Indie.

Materiál HamacTex®: odolný proti povětrnostnímvlivům, funkční vlákna(polypropylen), vysokýstupeň světla astálobarevnost, rychleschnoucí.Rozpínací tyče mění přirozené těžiště sítě, proto by staršílidé a zvláště děti měly být při pobytu v této síti opatrnější. Prozavěšení doporučujeme sadu Práctico nebo Allround z našínabídky.  Tato síť  s tyčí je také vhodná do stojanuNorth  American Style.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek