Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Z naší nabídky

Impregnovaný základový hranol

Impregnovaný základový hranol

Vaše cena
227 Kč s DPH


Zahradní domek Argus

Zahradní domek Argus

Vaše cena
96 567 Kč s DPH


Mřížka nad truhlíky Oblouk 132x150

Mřížka nad truhlíky Oblouk 132x150

Vaše cena
1 750 Kč s DPH


Jednokřídlé dveře XXL, pravé

Jednokřídlé dveře XXL, pravé

Vaše cena
10 249 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Houpací sítě a zahradní houpačky » Houpací sítě a houpací sedačky » Houpací sítě na ležení

Houpací síť Alabama s rozpínacími tyčemi

Houpací síť  Alabama s rozpínacími tyčemi
Zvětšit obrázek

Kód: NQR14-21

Vaše cena: 4 290 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Oboustranná houpací sít Alabama ze série North American Style. Síť je rozměrově určená pro dvě osoby, ale samozřejmě ji může používat i jen jeden člověk. Díky vycpávkám (polstrování) v síti a polštáři pod hlavu poskytuje síť pohodlné ležení i během chladných letních večerů. Materiál je 100% polypropylen HamacTex ® který je velmi lehký a odolný vůči skvrnám a opotřebení. Plocha sítě je 210x140 cm, celkové rozpětí 400 cm. Délka rozpínací tyče je 140 cm. Tyč je ze dřeva Shorea a pochází z Indie. Nosnost 160 kg. Rovnoměrné rozložení hmotnosti do 36 závěsů. Země původu Indie.

Oboustranná houpací sít Alabama ze série  North AmericanStyle. Síť je rozměrově určená pro dvě osoby, ale samozřejmě jimůže používat i jen jeden člověk. Díky vycpávkám v síti a polštářipod hlavu poskytuje síť pohodlné ležení i během chladných letníchvečerů. Materiál je 100% polypropylen HamacTex ® který je velmilehký a odolný vůči skvrnám a opotřebení.  Plocha sítě je210x140 cm, celkové rozpětí 400 cm. Délka rozpínací tyče je 140 cm.Tyč je ze dřeva Shorea a pochází z Indie. Nosnost 160 kg.Rovnoměrné rozložení hmotnosti do 36 závěsů. Země původu Indie.

Materiál HamacTex®: odolný proti povětrnostnímvlivům, funkční vlákna(polypropylen), vysokýstupeň světla astálobarevnost, rychleschnoucí.Rozpínací tyče mění přirozené těžiště sítě, proto by staršílidé a zvláště děti měly být při pobytu v této síti opatrnější. Prozavěšení doporučujeme sadu Práctico nebo Allround z našínabídky.  Tato síť  s tyčí je také vhodná do stojanuNorth  American Style.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek