Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Z naší nabídky

Zahradní chata Skov

Zahradní chata Skov

Vaše cena
43 268 Kč s DPH


Palisádové truhlíky 90x110x45

Palisádové truhlíky 90x110x45

Vaše cena
4 218 Kč s DPH


Hospoda sestava zahradního nábytku

Hospoda sestava zahradního nábytku

Vaše cena
15 250 Kč s DPH


Okno vyklápěcí W4

Okno vyklápěcí W4

Vaše cena
4 627 Kč s DPH


Hranatá studna

Hranatá studna

Vaše cena
15 270 Kč s DPH


Doporučujeme

Podrobné informace o výrobku

Květinové truhlíky » Dřevěné truhlíky Exclusiv

Exclusiv III

Exclusiv III
Zvětšit obrázek

Kód: 190003

Vaše cena: 611 Kč s DPH
Termín dodání: Do 3 dnů


Detailní popis

POZOR!
Toto zboží není možno vidět na naší provozovně, jedná se pouze o internetový prodej!

Zahradní truhlík Exclusiv truhlík Exclusiv Vás zaujme skvělým designem a celkovým provedením.Použitý materiál je velice kvalitní smrkové dřevo. Tyto tvary se skvěle hodí pro umístění do větších prostor, nebo například do rohu místnosti či k plotu na Vaší zahrádce. Tyto truhlíky jsou díky svému tvaru stvořené pro libovolné kombinování. Dodáván v přírodním provedení. Rozměry truhlíku jsou 32x32cm. Za příplatek je možné dodat truhlíky natřené lazurou dle zvoleného odstínu v menu Barvy. Váha cca 4 kg. Foto uvnitř položky.

Truhlík Exclusiv III je již v pořadí třetí a také poslední truhlík z celé této série. Truhlík je vyrobený ze smrkového dřeva a je také moderní a vkusně vypadající. Díky jeho rozměrům, které jsou 32 x 32 centimetrů jej můžeme libovolně kombinovat a vytvořit prakticky jedinečný vzhled všech truhlíků. Díky svému tvaru jej můžeme tedy libovolně kombinovat a umisťovat například do veřejných prostor, nebo také do rohu místností. Pokud se Vám nehodí ani jeden z již zmíněných rozměrů, neváhejte a kontaktujte samotného výrobce.Vyrobeno ze smrkového dřeva, dodáváno v přírodním provedení bez povrchové úpravy. Před použitím doporučujeme ošetřit ochranným nátěrem! Za příplatek je možno dodat truhlík s nátěrem lazurou Sadolin nebo Impranal dle vybraného odstínu.

Další obrázky

větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek větší obrázek